Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grounded xbox játéknak mi a...

Grounded xbox játéknak mi a lényege?

Figyelt kérdés
Néztem egykét külföldi streamet, de nem annyira jött át, single player része jó? Az eddigi betat most valtotta le a vegleges. Erdemes kiprobalni?

2022. okt. 6. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lemész kicsibe és újra fel kell "nőnöd".

Single kb ugyan az mint multi, csak néha nehezebb, mert egyedül kell mindent megoldanod. Kb mint Minecraft, tudsz single-ben is játszani meg barátokkal is.

2022. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlélős - "kraftolós" játéknak szokták ezeket hívni. Kiraknak egy terepre ahol gyűjtögetned, vadásznod, harcolnod és építkezned kell a túlélés érdekében. Nem konkrét fejlődés van hanem ahogy egyre több mindent ismersz meg egyre komolyabb felszerelést és ellátmányt tudsz magadnak csinálni és így a nehezebb akadályokat és ellenfeleket legyőzni. A Grounded abban különbözik a többitől, hogy miniatűr (bogár méretű) emberként kell túlélned egy hátsó kertben egyedül vagy barátokkal. Ha láttad azt a régi filmet, hogy "Drágám a kölykök összementek!" az nagyon hasonló alapötletet tartalmaz.
2022. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet túl öreg vagyok már az efféle játékokhoz, de ezt a minecraftot sem értettem soha
2022. okt. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!