Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pillars of Eternity 2-nek és...

Pillars of Eternity 2-nek és Pathfinder játékoknak gagyi, fordítóprogramos magyarítása sem létezik?

Figyelt kérdés
Az RPG a kedvencem, de sajnos a szövegük kifog rajtam.
2022. okt. 9. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs. De van 1 csomó hasonló amihez van:


Divinity Original Sins 1-2(2. nem tudom elkészült-e már vagy még folyamatban)

Neverwinter nights

Baldurs Gate

Icewind Dale

2022. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. okt. 9. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, pont kinézted azt a 2 játékot ahol szó szerint millió sornyi szöveg van, mert mindenhol leírás, háttértörténet stb.

Sajnos az érdeklődés meg nem akkora iránta, hogy akkor most nekiesne X ember hamar gyorsan-ban.

2022. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akciójátékokat gond nélkül megértem. de RPG-ket, bár fejlődtem, nem minden esetben értem, és sok angolul tudó, akár vizsgával rendelkező barátom ugyanezt mondja. Kár. :(
2022. okt. 12. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, nekem van nyelvvizsgám, több mint tíz éve írásban/olvasásban napi szinten használom az angolt és még most is van, hogy egy-egy szóra rá kell gugliznom mert nem tudom mi az a játékban :D
2022. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!