Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4: Össze lehet jönni a...

Sims 4: Össze lehet jönni a halállal modok, kiegészítők nélkül?

Figyelt kérdés

Meghalt a férfi a családban, jött a halál, én pedig miért ne alapon a családhoz adtam. Kiváncsi voltam mit lehet vele kezdeni.

A barátság es a szerelem is majdnem maxon van a Grim Reaper es a nő között, lehet flörtölni meg ilyenek.. de ennyi.

Nincs csók, woohoo és try for Baby sem.

Több helyen olvastam pedig, hogy lehetséges még az esküvő is. De valahogy nem jön össze. Valaki ötlet? 😃



2022. nov. 6. 20:19
 1/1 anonim válasza:

Összeházasítani Grimmel én sem tudtam, gyerekük is csak úgy született, hogy használom a WW modot. :D esetleg ha mégis cheatelnél, akkor a testingcheats + fulleditmode után a CAS-ben megpróbálhatod a kapcsolatoknál átállítani wife/husband-re, nem emlékszem, hogy működik-e így, de egy próbát talán megér :) (az tuti, hogy ebben az esetben adni kell egy nevet Grimnek, rendesen vezeték+keresztnév - utána egy másik családomnál ugyanez a kaszás jött, mikor rámentem, a neve az volt, amit adtam neki :) )


Amúgy ha Grim Reaper a kiválasztott sim, akkor sem jelenik meg több opció?

Nekem akkor volt ilyen,mikor a simemet összehoztam Greggel (werewolves), és csak akkor tudtam több opció közül választani, mikor Greg volt kiválasztva, a saját simemnél semmilyen friendly/romantic lehetőség nem volt :(

2022. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!