Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Disney Dreamlight Valley...

Disney Dreamlight Valley fiók+ár kérdés?

Figyelt kérdés

Üdv 2 kérdésem lenne.


1. Ugye Steam írja hogy kell külső fiók. Ez most olyan mint Incridible Van Helsing-nél volt hogy csak szimplán 1 fiók kell amibe belépsz és kész, vagy külön le kellene tölteni még 1 klienst is és futtatni?


2. Az árat illetően ha most megvenném az alap játékot 30 euróért és késöbb majd még az ultimate-t is szeretném akkor az csökkentett áron lesz vagy teljes áron? Mármint ugye most 70 lenne az ultimate, de ha alapot megveszem akkor késöbb már csak 40 lesz mert ugye alap megvan, vagy akkor a "csomag" már nem él és ugyanugy 70 euró lenne?


Lehetőleg olyen személyek válaszát kérném akiknek megvan, tehát tapasztalatból meg tudják mondani.



#PC #Steam #disney dreamlight valley
2022. nov. 8. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1: nem írja egyértelműen az áruházi oldal, ez akár egy bejelentkezőablak is lehet a játékon belül, kliens nélkül.

2: Ha csomagban van és úgy veszed, levonja a már meglévő tartalom árát az áruházi oldal és csak a hiányzók árát fizeted ki. Ha külön veszed a DLC-t, csak azt fizeted.

2022. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1

1. Épp ez a bajom, hogy nem írja. Mert ha csak 1 bejelentkező ablak akkor rendben is lesz. De plusz klienst nem fogok letölteni és futtatni Steam mellett.(Lehet maradinak nevezni xD)

2. Ez így alapvetően jól hangzik. Csak annyi baj van vele hogy csomagba úgy 70 hogy 30+70-30 alapon. Vagyis alap 30-as ára, az ultimate 70-es ára és a 30 eurós kedvezmény(vagyis alap játék ára) és így jön ki a csomag 70-re. Szóval ezért nem vagyok benne biztos hogy most 40 vagy 70-kellene fizessek. Mivel ez ugye "Ultimate Edition" és nem csak 1 mezei DLC csomag amiről szó van.


Ezért írtam hogy elsősorban olyanok véleményére lennék kiváncsi akik megvették már az alap játékot, mert ők látják pontosan Steam-be hogy mit és hogy vonna az Ulti csomag az alap után.

2022. nov. 8. 22:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak egy sima Gameloft fiók bejelentkezést kér, hogy el tudja tárolni platformok közt a felhőbe a mentésed. Nem kell hozzá plusz kliens.


Nekem csak Xboxon és Nintendo Switchen van meg a játék, ott ha megvettél egy kiadást onnantól nem válthatsz feljebb, mert azt írja, hogy megvan mindegyik, így nem engedi megvenni a nagyobb csomagot. Illetve a hivatalos oldalon is úgy van írva, hogy ha egyszer megvetted az alapot, vagy a deluxe kiadást, akkor nem válthatsz feljebb. Max ha egy másik platformon veszed meg a nagyobb kiadást. Azt sajna tudom, hogy steamen ezt hogy oldották meg.


Szerintem ha tudod, hogy meg akarod venni a nagyobb csomagot, akkor érdemes inkább rögtön azt venni, utólag már én is megbántam, hogy csak az alapkiadást vettem elöbb azzal a tudattal, hogy "majd később megveszem hozzá az utimate kiadást". Így most ha kellenek azok a cuccok, akkor egy harmadik platformra is meg kell vennem, hogy a cross-progressionnek köszönhetően hozzáférjek mindegyik másik platformon is.

2022. nov. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2: 70 eurót csak akkor fizetnél, ha egyből a csomagot veszed meg, amikor még nincs meg egyik tartalom sem (a 100 eurós összértékre jár a 30%-os csomagkedvezmény = 70 eurót fizetsz).

Ha bármelyik is megvan a csomagból, akkor már szétbontja az összetevőkre, és levonja a már könyvtárban lévő tartalmakat, majd a maradék tartalom összesített árára adja meg a csomagra járó kedvezményt. A csomag összértéke 100 euró (30+70), de neked a 30 eurós alapjáték már megvan, akkor a 70 eurós DLC-t kapod meg 30%-os csomagkedvezményben = 49 eurót fizetsz. Ez fizetés előtt ki van írva egy összesítő táblázatban a csomag áruházi lapján, és mindig látni fogod hogy mennyit fizetsz.

2022. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Szóval akkor #4 meg tudom venni késöbb is és akkor nem 70-et kell ha jól értem?


Mondjuk akkor lehet már összespórolok egyből arra, pláne ha utólag mégse lehetne feljebb váltani.


Illetve az Ultimate-ba van bónusz tartalom? Mármint ami nem ruha kinézet vagy háztartási dekor? Tehát olyan aminek érdemi haszna is van? Vagy csak kinézetet ad Ultimate?

2022. nov. 9. 08:31
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve #3 neked is köszönöm. Akkor csak sima login kell. Ezt jó tudni. Mondjuk nekem csak PC-re lesz így crossing nem érint. De legalább ez miatt nem bukom játékot.
2022. nov. 9. 08:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Microsoft GamePass-ban benne van, fizess be egy hónapra, próbáld ki, és akkor nem buksz nagyot rajta, ha nem tetszik. A feleségem őrült nagy Disney- és Sims/Stardew Valley rajongó, de ő egy hónap alatt ráunt. Az összes küldetést kipörgette, utána már csak a ruhák és lakberendezési tárgyak "farmolása" maradt.
2022. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindig az aktuális kedvezmény szerinti árat fizeted meg. Ha későbbre halasztod, megeshet hogy nem lesz már rá ekkora vagy esetleg valamelyik nagyobb sale alatt jobb ajánlatot ad. November és december végén is lesznek Steam vásárok.


Ha megnyitod a termék adatlapját, felsorolja mi van benne:

[link]

2022. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm, csak az a baj hogy nincs konzolom, csak PC-m van így nem sokra mennék Gamepass-al.


#8

Igen épp karácsonyi vásárban reménykedek hogy ott legalább 50%-ra lenyomják majd. Mert azért mai váltóértékkel 70 euró is 30.000 FT már(+- valamennyi).

2022. nov. 9. 10:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Game Pass-nak van PC-s verziója is, abban is elérhető a játék. Annyi, hogy az az Xbox alkalmazáson keresztül települ/indul, nem pedig Steames. 300Ft az első hónap, ha még nem használtad. Cross-progression miatt pedig később ugyanott folytathatod a Steames változattal, ahol a Game Pass-osat abbahagytad.


Korai hozzáférésű játékként nem hinném, hogy akkora nagy akció lenne rá, főleg, hogy jövőre ingyenes lesz a játék. Most csak akkor éri meg megvenni, ha tényleg nem szeretnél várni és/vagy valamelyik extra tartalomra mindenképp szükséged van az egyik csomagból, mert ezeket csak most lehet megszerezni, az ingyenessé válás után már nem.

2022. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!