Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van hasonló játék?

Van hasonló játék?

Figyelt kérdés

Üdv. Hasonló játékot keresnék mint a "The Settlers: Rise of an Empire".

Amiben legyen hasonló:

-Legyenek benne időjárás és évszakok változása. Opciónálisan akár éjjel/nappal ciklus is lehet.

-Legyen sandbox

-Legyenek benne "események" Olyasmire gondolok amik pozitívan/negatívan tudják befolyásolni a játékom.


Amiket ismerek és segíthetnek támpontként hogy mire gondolok:


Surviving the Aftermath

Banished



2022. nov. 10. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Most viszonylag új a farthest frontier, ami egy banished feltúrbózva.
2022. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Meglestem és valóban nem lenne rossz. Csak sajnos esélytelen VGA miatt. Ezt elfelejtettem de egy 1gb GDDR5-ős 128bit-es vga-m van csak. Minden más elég lenne játékokra csak ennél megragadtam és mostani csillagászati árak mellett nem fogok új VGA-t venni.


Esetleg valami régebbi játék aminek elég 1gb?

2022. nov. 11. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem garantálom hogy mind elfut, de itt van pár:


Amazing Cultivation Simulator

Rimworld

Tropico régebbi része (3, 4 talán)

Anno valamelyik régebbi része (1701, 1404, 2070)

Going Medieval

Foundation

Aven Colony

régi Sierra játékok (Caesar IV, Pharaoh stb)

2022. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Este megnézem őket hogy milyenek, meg hogy milyen vga igényűek.


Ha netán valaki tudna még valamilyent kérem írja meg bátran.

2022. nov. 11. 13:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Botos Jeti utána néztem most így hogy időm engedte. sorba veszem amiket írtál:


Amazing Cultivation Simulator: Hát nem épp ilyen jellegű játékot kerestem. Ez inkább mitologia mintsem Settlers féle sajnos.


Rimworld: Hát eltekintve hogy "felülnézetes" pixel játék alapvetően nem lenne rossz. Csak sajnos ára túl drága nekem(ha veszek 1 játékot akkor azt összes DLC-vel szoktam)


Tropico régebbi részek: Ez közelebb áll ahhoz amire gondoltam, Csak mondjuk diktátoros részt még szoknom kell. Még nézek róla Youtube-n videókat.


Anno 2070,2205 eléggé bejött videók alapján. Ezekre később lehet beruházok, köszönöm ajánlását.


Going Medieval: Ez sem tűnik rossznak, majd még erről is nézek videókat.


Foundation: Mint előző, erről is nézek még videót mert ígéretesnek tűnik.


Aven Colony: Mint az előző 2 játék.


Meg találtam ezek alapján még 1-et: Endzone: A World Apart a neve.


Szóval inkább ilyenekre lennék vevő, ahol vannak évszakok és ezek befolyásolják a termelést is, illetve a városod/koloniád/falud kell fenntartani. Illetve az sem baj ha mint Anno vagy Settlers-ben lehet fejleszteni is épületeket. Cities Skylines se lenne rossz, csak minden dlc-vel csillagászati áron lenne már. :S

2022. nov. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!