Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben nektek...

League of Legends-ben nektek melyik hősökkel volt Pentakilletek eddig?

Figyelt kérdés
Nekem volt már Ahri, Caitlyn, Diana, Kalista, Karthus, Katarina, Lux, Miss Fortune, Taliyah, Vayne és Yasuo pentakillem. Katával elég sok, mert ő a mainem, a többi "véletlenül" jött össze, főleg a Yasuo-s mert vele nagyon béna vagyok. Nektek kikkel volt?

2022. nov. 17. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Aatrox, akali, darius, nasus, gangplank, garen, jax, morde, sett wukong, graves jutnak most az eszembe. A sok aram miatt biztos volt más champekkel de alapból topos vagyok és topos champeket játszok aramban is. Summoners riften szerintem csak aatrox, gp, sett, darius.
2022. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól emlékszem Katával volt az első. Vele volt több is, volt 2. perces penta is, de leginkább a rework előtti Katával voltak, azóta kevesebbet játszottam vele.


Ezekkel a champekkel szerintem csak 1* voltak: Draven, Kalista, Trynda, MF, Zed, Yasuo, Jinx, Kha'Zix, Jax


A legszebb pentám pedig rankeden volt Kai'Sa-val, ahol egy 4 vs 5-öt játszottunk. Az afkon kívül a topos és mides is rettentő játékosok voltak, így lényegében 2v8-at játszottunk a supportommal, de nagyon szépen megnyertük és egy gyönyörű penta is jött, szóval arra vagyok a legbüszkébb.


Mundoval egyszer volt egy olyan, ahol megöltem mind az 5 embert, és olyan sok idő sem telt el, szóval simán meg kellett volna adja pentának, de csak a quadra-t adta be.


Szerintem még ezeken kívül volt egy pár penta más karakterekkel, normal és aram gamekben, de 9 éve tolom nagy kihagyásokkal és szünetekkel szóval hirtelen ezek ugrottak be.


Quadra viszont rengeteg volt ahol 1 kis híján múlott a penta. Pl. most is újra játszogatni kezdtem, kb. 40 aram game-ből felében összejött a quadra, de egyik sem lett penta, rendesen már fel is idegesít, hogy nem akarja beadni mostanában. :D

2023. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is aramozni szoktam leginkább, csak mert már nincs türelmem SR-hez. A fentiekből is a legtöbb aram penta volt. A Lux az rankeden volt még rég, és méghozzá úgy hogy egy Lux support volt, már nem is tudom hogy jött az össze. Nekem legutóbb Morgana quadrám volt aramon az első 3 percben, az összeset sikerült lasthitelni dark harvesttel. Az utolsó pedig meg akarta adni a pentát, jött felém és emote-ozott, de épp akkor kifagytam, így elúszott. :DD Egyébként ha én maradok életben utoljára, és az enemynek sikerül quadrázni, olyankor én is mindig meg szoktam adni. Ha valaki olyankor szándékosan visszafut egész a nexusig, csak hogy ne legyen penta belőle, azt annyira utálom, bruh. Kata amúgy most is OP, főleg aramon, emlékszem olyan meccsre ahol 2pentám és 2quadrám is volt 35+ kill-el. Viszont ha több tankot rollolnak Kata ellen az elég unlucky, lehet próbálkozni AD Katával is de az elég fos az AP-hoz képest. Nekem a legelső pentám Cait volt, még normal game-en lv30 előtt jött össze. Gratula a 4v5 győzelmedhez amúgy! *_*
2023. jan. 2. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Köszi! :D Neked is gratula a ranked support pentához, az se lehetett semmi! :)


Ha én vagyok az uccsó én is meg szoktam adni a pentát, de csak ilyen fun gamekbe, mint az aram. Azért rankeden elég necces lenne. :D

A legutóbbi aram quadrákból volt egy pár ahol nem adták meg, az volt a lefirritálóbb, mikor a rohadt kis Teemo-t chaseltem fél pályától a base-ig, de felgyújtottam volna. :D Meg ami még irritáló volt nagyon, hogy Aurelionnal quadráztam, jött az 5. ember, hogy megadja jófejségből és a Veigarunk leultizta. :/ Na az ilyenek is fel tudnak cseszni. Amúgy Katát játszottam, kb. 4 gamet mentem vele, 3-ban lett quadra és mindegyiken 20-30 közti kill, szóval nem rossz. Gondoltam rá, hogy elkezdem játszani rankeden, de még nem tudom félek, hogy megunnám. Aramot is azért tolom, mert megjött a kedvem a játékhoz és az még élvezetes. Szimpla normaloknak nem látom értelmét, akkor már inkább rankedezek, de akkor meg a kedvem menne el a játéktól. :D Úgyhogy egyelőre élvezgetem az aramokat. Már rég játszottam aktívan a játékkal és nem akarom, hogy újra elmenjen a kedvem. :D

2023. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Ziggs-el volt vagy 5, Heimerdinger,Morgana, Teemo, MF,Ashe...amikre emlèkszem de 2014 óta játszom megszakítás nélkül, biztos volt több, csak ezek maradtak meg.


Én meg azokat nem értem, akik direkt kiadják a pentát. Így csökken az értéke is. Én sosem adok ki pentát, ugyanis ez egy harci stratégiai játék, report rendszerrel, és ez az ellenfél segítése lenne. Amikor meg tehetem, be is lopom, és be is fogom mindig hehe. Jó játékot ;)

2023. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!