Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy PCs játékot,...

Keresek egy PCs játékot, Fallen Empire 2?

Figyelt kérdés

Régebben játszottam egy PCs játékkel, talán Fallen Empire 2 a neve, de sehol se találom. Demo verzió volt nálam, ahol támadni nem lehetett, csak védekezni. Stratégiai játék, nekem volt egy nagy területen, amit be tudtam építeni úttal, ágyuval. Volt egy repülőm, tankjaim, katonáim, katonák keveset mozoghattak egy körben, de ha volt egy ellenséges egység, egy lövésből kiszedték.


Ellenség időközönként űrhajóval leszált a területemre, kirakta a tankjait, embereit, és ezt követően folytatódott a harc. Mozgáspontok voltak, körre osztott játék.


Valakinek ismerős a játék, tudja hol elérhető?



2022. nov. 17. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Kb. mikori?

Grafikailag melyik játékkal volt kb. egy színvonalon?

2022. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Legalább 20 éves, de inkább 25.
2022. nov. 18. 07:10
 3/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Grafikára hasonló, de nem ez a játék. Hússzútávú rakáték nem voltak, kizárólag a saját térképeden, pályádon volt lehetőség harcolni, lőni, nem láttál rá az ellenség bázisára. Alap esetben nem volt idegen lény, hanem időnként űrhajóval támadtak mindig azon a területen, ahol volt elég hely landolásra, ezért mindig körbe kellett vennem a helyeket tankokkal és katonákkal. Gondolom ha nem demo lett volna, nekem is lett volna lehetőségem támadni, hasonlóképpen űrhajóba pakolva az egységeim, majd elindítani a támadást (külön menüben). Emlékszem a tankból egyféle volt, mindig három piros/narancssárga lövedéket lőtt, egy körön belül akár kétszer is, míg a katonák úgy néztek ki, aminek rakéta volt a hátán.

Ami még jellegzetes volt és emlékszem többször megszívtam, hogy az ellenségnek volt egy olyan tankja, ami nagyon messzire tudott lőni, és 3x3 kockában mindent megsemmisített (ezért tettem a pályán mindenhová járműveket, hogy közelharc legyen).

2022. nov. 18. 08:17
 5/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem ez, de megtaláltad egy másik keresett játékom, amire reggel akartam kérdést kiírni. Nagyon köszi!


Jelen kérdésben lévő játékban a pálya Red Alert 2-re hasonlít, ahol voltak saját épületeim, lehetséges volt újat építeni (nem emlékszem az épület funkciójára), gyártani embereket és tankokat. Tornyokból csak bizonyos számú lehetett és úgy emlékszem kizárólag út mellé lehetett letenni őket, úgy emlékszem falat is építhettem. A pálya nem bolygónézetes, hanem Földön egy kisebb terület (ettől függetlenül a pálya elég nagy volt).

2022. nov. 18. 09:24
 7/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez az, rosszul emlékeztem a nevére. Nagyon köszönöm!
2022. nov. 18. 11:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Abban esetleg tudsz segíteni, hogyan tudnék játszani velük?
2022. nov. 18. 11:50
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!