Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft: Dragonfli...

A World of Warcraft: Dragonflight-ot már nem adták ki CD-re?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a játék már rég túllépett egy CD kapacitásán, az alapjáték is már 5 CD-n jelent meg, a Cataclysm pedig már duplarétegű DVD-n. A játék mai méretének már egy duplarétegű BD se elég, a PC-k jelentős részében pedig nincs is BD meghajtó. A konzolokban terjedt el, de ez a játék nincs konzolon.
2022. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

CD-re biztosan nem, mert már 10 éve is DVD volt, manapság meg blu-ray.

Az első, 2004-es megjelenéskor még CD-n volt, megvan a polcon eredetiben, kemény 6db CD-ről ment fel az alapjáték, szerencsére ezt már rég elhagytuk.

Szóval nem, CD-vel biztosan nem jelent meg a játék.

Egyéb iránt lemezes verziós sincs már elég régóta. Ha boltban kapsz is dobozosat, bele van rakva egy kód, azt kell beváltani a battle.net kliensben. Talán Cataclysm volt az utolsó, ahol még lemez is volt a dobozban, szóval nagyon, nagyon régen volt az már.

2022. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból elővettem, 5 CD lemezes volt az első wow, nem 6, ennyiben javítom magam.
2022. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, akkor nem CD-re gondoltam, hanem hordozható, lemezes verzióra. Emlékszem, hogy a WoTLK-t még lemezről telepítettem.

Akkor az a lényeg, hogy hordozható verzióban nem tudom megvenni

2022. nov. 21. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy díszes lemez és annak égetése ~50Ft (plusz kell X darab lemez író is, amivel ezt megvalósítod), viszont ha csinálsz 10 millió példányt az már nem elhanyagolható kiadás, a játékhoz meg amúgy is kötelező a netkapcsolat, ezért levágták a költséget.
2022. nov. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!