Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Nintendo Store weboldalon...

A Nintendo Store weboldalon miért mások az árak mint a Switchben?

Figyelt kérdés

Például a Naruto Ultimate Ninja Storm Trilogy most számítógépen ha megnyitom a nintendo store weboldalát, úgy 9.99 dollár, hogy le van árazva -75%-al 39.99. dollárról.. Na ha felmegyek a nintendo switchemre, hogy megvegyem, az ottani Nintendo eShop-ban ugyan ez a játék 50 EURO...


[link]


De az ilyen játékok listáját sorolhatnám reggelig. Hogy tudnék hozzájutni switchen ilyen áron játékokhoz? Nekem miért drágább, mint a weboldalon?



2022. nov. 24. 14:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Persze ha gépen a weboldalon rámegyek hogy vásárlás, belépek a fiókomba, akkor errort ír.. Nem tudom 10 dollárért megvenni. Nekem csak 50-ért adja ez a szaros cég.
2022. nov. 24. 14:11
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

mert más a régió, amúgy is régió záras lenne a kulcs, szóval használni se tudnád itt Európában.

Amúgy a 70 eurós alapár egy-egy AAA-s játéknál engem jobban zavar, főleg hogy azokra kb sosincs akció.

2022. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és nem tudom átállítani az eszközömet úgy hogy abba a régióba tartozzon? Akár örökre? Az európaiakat tejeli a japán, de úgy tűnik az amerikaiakkal nem tudják ezt megcsinálni csak velünk :D
2022. nov. 24. 15:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eszköz számít hanem a fiókod. Ha csinálsz egy új Nintendo fiókot, amiben más régiót adsz meg lakhelynek, akkor az ahhoz tartozó store-t fogja behozni. Ilyenkor az ottani árakkal tudsz vásárolni, viszont csak azzal a fiókkal játszhatsz a játékkal, a másik fiókoddal nem, mivel mint ahogy fent is írták, régiózáras lesz a játék.
2022. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Megtehetem azt is hogy lépkedek egy egyik fiókról a másikra? Lehet több fiókom is?


Mert akkor ez így tök király

2022. nov. 24. 15:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Illetve a switch nézi at IP címedet is, szóval hacsak nem router/modem szinten nyomsz vpn-t használni se tudod a gépet.
2022. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem néz semmilyen IP-t a Switch, ugyanúgy használható. Nekem is két fiók van a Switchen, egy magyar régiós (német eshoppal, mivel nincs magyar), illetve egy amerikai (USA eshoppal), mindkettő működik. Mindkettő fiók elér minden telepített játékot, bármelyikkel is lett megvásárolva. Szimplán megkérdezi a konzol a játék indításakor, hogy melyik fiókkal szeretnék játszani. Ugyanez az Eshopnál, így az adott fiókhoz tartozó régiót tölti be. Annyi, hogy az amerikai eshopnál külön kulcsos oldalon (Pl. Gamivo) kell vásárolni US régiós Eshop Gift cardot, mert nem fogadja el a bankártyát, se a pay-palt (max ha nemzetközi a pay-pal fiók). Szóval nyugodtan csinálhatsz amerikai régiós profilt és váltogathatsz a kettő között. Nem fog semmi történni, rengetegen így használják az eshopot is.
2022. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Annyit még pluszba, hogy ennek a módszernek annyi az egyetlen hátulütője, hogy mivel gift cardot kell venni, amiből megmaradhat összeg, azt csak azon a fiókon tudod elhasználni, nem adja össze a két fiókon megmaradt összeget. Ugyanez vonatkozik a vásárlásokért kapott pontokra is, amikből kedvezményt lehet szerezni. Azok is csak az adott régiós eshopban használhatóak, amiben a játék lett vásárolva.
2022. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ezt az utolsó 10-es hozzászólót jelentettem, remélem a moderátorok is látják a problémát a neveletlen úriemberrel :D


Hát köszi, lehet megpróbálkozok én valami másik fiókos dologgal. Jó lenne 1-2 játék de ez hogy több mint tripla áron adják nekem mert magyar vagyok eléggé kiakaszt :D

Tehát akkor hogy is kell?


Csinálok egy másik fiókot, amerikait, a switchen.. vagy a honlapon, és párosítom a switcchel..


Aztán felmegyek egy másik honlapra ahol veszek ajándék kártyát? Ez kicsit nehezen jött át :D

2022. nov. 24. 17:50
 10/17 A kérdező kommentje:
Sőt, hát milyen tripla ár.. amerikaiaknak 9.9 dollár, nekem 50 euro xD 5x ár mert európai vagyok, tehát fejhető vagyok :D
2022. nov. 24. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!