Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megmarad a videójáték mentés...

Megmarad a videójáték mentés két különböző gépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ha van egy Steam-es játékom amit letöltöttem 1 gépre,játszottam vele,mentettem rá,attól még másik gépre is letölthetem és frissül ott is a mentés? A párommal nem élünk együtt de jó lenne ha bármelyikünknél tudnánk játszani anélkül hogy elveszik a mentés.

Köszi előre is a válaszokat!



2022. nov. 30. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Steam felhőbe szinkronizálja a mentéseket.

Néhány régebbi "retró" játéknál fordul elő, hogy nem képes a felhőbe menteni, de egyébként az esetek 95%-ában bármikor folytathatod ott ahol abbahagytad a játékot, eszköztől függetlenül.

2022. nov. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Ha steam felhőben megy a mentés, akkor igen, de nálunk otthon pl igen f*s a net (max 15MBit, az is hol szakadozik hol nem), gyakran nem képes szinkronizálni és a mentéseket feltölteni a felhőbe, szóval nem 100%-os ez se. Volt már olyan, hogy a helyi mentésfájlt megpróbálta felülírni a "csak" 25 órányi játékidővel korábbi (nem mentés ideje alias dátum, hanem konkrét játékidő a játékon belül) steam felhő mentésre, mert hát a szerver azt látja, "Akkor mehet igaz? Okézd le."

Ha normál a netkapcsolatod valami vállalható sávszéllel, akkor ezzel nem szokott ilyen gond lenni.

2022. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!