Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Horizon 5-öt még érdemes...

Forza Horizon 5-öt még érdemes megvenni, vagy már inkább várjak a 6-osra?

Figyelt kérdés
A 4. nagyon tetszett, az 5.t nem vettem meg mert nem vonzott a közép-amerikai nyomor, de most le van szállítva. Sok ember játszik még vele? Hangulatos a vidék?

2022. dec. 5. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 6-osra várhatsz.. :-) Még az 5-ös második DLC-je sem érkezett meg. A Motorsport jövő év elején várható, szerintem most azt fogják inkább pörgetni, és az 5-ös is lassan készült, és ki tudja, mit akarnak a 6-ban (én a helyükben megvárnám a TDU-t, javíthat a versenyen).


Nem tudom hányan játszanak vele, az online részben mindig vannak elegen. A táj az nem egy nagy valami, láttuk már a 3-asban és a 4-esben, de az épületek, városok szerintem hangulatosak nyomor ide, vagy oda.

2022. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, jön a TDU, köszi hogy eszembe jutattad! Az eredeti TDU-t (2006 körül) imádtam, azóta sem találtam hasonlóan hangulatos open world autós játékot.
2022. dec. 7. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Azért ne fűzz hozzá túl sok reményt, a Solar Crown-t egy teljesen más csapat fejleszti már, és semmi garancia nincs, hogy felé majd a régi TDU-k szintjére.
2022. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, de a remény hal meg utoljára. :)
2022. dec. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!