Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az egyik rokonomnak szeretném...

Kdani9999 kérdése:

Az egyik rokonomnak szeretném ajándékba venni a Fortnite Minity legends packot PS4-re de ő már régóta fortnite-zik és ha ezt meg veszem neki akkorn tudja úgy folytatni hogy ne vesszen el amit eddig elért vagy előröl kell kezdenie ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
8%
Ez jó kérdés. DE ne vegyél neki fortnite-ot. Agyrohasztó és függőséget okozó rákfene az. Pláne hogy EPIC-es akik meg még adataidat is begyűjtik...
2022. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom de már megvan neki és játszik vele ha veszek neki ha nem én csak a plusz cuccok miatt akarok neki venni mert ps-re nem lehet külön v buckot venni ajándékba ő ezt szereti szóval csak ezért akarom venni ( egyébként én utálom azt a játékot ) de attól ha ő ezt szereti
2022. dec. 20. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!