Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zed-nek hogyan van a oneshot...

Zed-nek hogyan van a oneshot comboja? (League of Legends)

Figyelt kérdés
Már próbáltam sokszor, de nem bírom felfogni, akárhányszor is játszom a Zedet. Ha én irányítom egyszerűen semmit nem sebzek. Végigolvasva a képességeit, q e-je se sebez sokat, szóval nem is értem mások hogy csinálják ezt hogy megjelennek, bedashelnek az arcomba és hoppsz halott vagyok (úgy hogy mondjuk fél iteme van még csak). Mert ezt én is tudom, benyomom a W-t e q és nem csináltam vele semmit. Mások meg ha Zedeznek az egy oneshot volt. Mit csinálok rosszul szerintetek? Nem mintha ki akarnám mainelni, mert amúgy sem tudnám, csak annyian játszották és oneshotoltak folyamatosan mindenkit, hogy elhatároztam én is játszani fogom. Csak kíváncsiságból, hogy lássam mitől olyan OP ez a Zed. És hát fogalmam sincs, hogy őszinte legyek. Én elég béna lehetek, mert ahányszor rádashelnék valakire már valaki le is stunnolt/rootolt és nem csináltam semmit. Akire pedig nyomok egy ultit csak úgy hal meg hogy ignite flash mindent rányomok és épphogy. Persze az enemy Zed az bedashel 1v3-ba és triple kill.

2022. dec. 24. 11:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!