Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ban nem unják még ezeket...

LOL-ban nem unják még ezeket a bekapcsolós ultis hősöket?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem elég unalmas, hogy egy rakás új hős amit kiadnak, vagy reworkölnek, annak olyan ultija lesz, hogy ha benyomod akkor X másodpercig mozgási sebességet, AD-t kapsz, stb. Ennyire nem tudnak kreatív lenni egy multimilliárdos cég, hogy kitaláljanak egy normális ultit? Régebb is volt sok ilyen hős: Alistar, Mundo, Jax, Yi, Nasus, Olaf, Riven, Renekton, Sivir, Swain, Twitch, Trynda. Az új AAtroxot is ilyenné reworkölték, az új Volit is. Aztán kiadtak egy Zerit, ami ugyanilyen, nemrég meg kiadtak egy KSantet ami ugyanez. Szerintem ez a benyomom a gombot és X másodpercig erősebb vagyok ulti már annyira de annyira unalmas, de lehet csak én vagyok így ezzel. Én többet várnék el egy multimilliárdos cégtől, de sajna csak ennyire képesek, évek óta nem tudtak kiadni egy igazán szórakoztató hőst sem.

2022. dec. 28. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Életem legszebb napjai közé tartozott az, amikor letöröltem ezt a szutykot a gépemről. Mondom ezt úgy, hogy rangban a felső 0,1%-ban voltam, de egyszerűen nem élveztem már, mert csak a győzelem volt a fontos...

Ha játszani akarok, akkor nem ezzel fogok, ami csak felbasz, mert szinte minden meccsen van valaki, aki smurf, és dominálja a meccset. Kisebb eloban főleg, labdába se rúghatsz mellette, de diamondban is tele volt velük.

2022. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Engem anno inkább a cicafiú/cicalány erőltetése motivált a játék letörlésére, de jobban belegondolva szánalmasak, de zseniálisak. Tudják, hogyan tedjenek függőve, majd hámozzanak le rólad sok-sok forintot, hiába mond mást a józanész. Sajnos ismerek nem egy olyat aki több mint 100ezer forintot otthagyott annál a játéknál.
2022. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Én haverom is legalább 200 ezret költött összesen a játékra, és mit kapott cserébe? Emojikat, skineket....

Engem sose érdekeltek a skinek, nem ettől volt nagy dákóm a játékban, hanem a tudásom miatt. Régebben még társult egy kis presztízs ahhoz, hogy ha valakinek volt pár menő skinje, de ma már a legkisebb gyereknek is több száz van.

Ha pedig ennyit költ valaki valamire, akkor elköteleződik iránta. Pl ha veszel egy bérletet, akkor már eljársz párszor az edzőterembe, ha már vettél rengeteg skint, akkor villogsz is kicsit velük...

2022. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egész játék egy minősíthetetlen hulladék.

Az egyetlen értékelhető a játék kapcsán az az Arcane netflix sorozat, aminek szerencsére a benne szereplő karaktereken kívül semmi köze a játék gusztustalan mentalitásához, ez egy érettebb, felnőtt korosztályt megcélzó alkotás mély történettel, mondanivalóval, társadalom kritkával, súlyos karakter drámákkal.


A játék egy balanszolatlan toxikus fertő tele magukat önjelölt profinak bélyegző mentális betegekkel, akik mindig egymásra mutogatnak minden apró hibáért...

2023. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sok függő mind lepontozza a válaszokat, mert le mertük szólni az ő kedvenc kis játékukat... Kíváncsi lennék, hogy van-e legalább egy olyan meccsük, ahol nem szidják a csapattársaikat, mert azok valami apró hibát elkövettek. De ha ők teszik ugyanezt, akkor "stop flame me"... "mute all" "ragequit"

Szép mentalitás, de hát mit lehet elvárni egy tizenéves egocentrikus gyerektől...

2023. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vannak gondok a játékkal, de nem kéne ennyire savazni. Én személy szerint a toxic közösséget gyűlölöm. A játék hibáit elnézem, csak 1-2 olyan dolog van ami engem is felcseszett... pl az Aatrox rework az ilyen volt nagyon ideges voltam és elátkoztam a riotot, de aztán kipróbáltam az új Aatroxot és azóta az egyik kedvenc karakterem. Akármennyire is pocsék néha 1-2 dolog vagy akár az egész season... mert ilyen is van... de azt akkor sem tagadhatom meg tőlük hogy a karakterek kidolgozása, a hangulat, voice lineok azok nagyon ott vannak. Illetve ez az egyetlen játék ahol elememben érzem magam miközben játszok és nem érzem, hogy unalmas lenne mert nincs kihívás. Akárhányszor kiégek rajta, alszok egyet és mehet újra. Mondjatok már egy másik kompetetív játékot amiben ekkora variety van mint a lolban? Persze most lehet sorolni akármelyik fps taktika lövöldét de azokra ráunok 1-2 hónap után, pedig jók azok is, technikailag jobbak sokszor ez is igaz de egyszerűen kevés a content...a Lol meg leköt 12 éve, valamit tudnak szerintem.
2023. jan. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valamit tudnak, igen. Ügyesen tesznek függővé. És már nem is szórakozásról szól a játék, hanem a milliónyi küldetésről, amivel elhitetik veled, hogy valami fontosat csinálsz, pedig csak virtuális pontokat gyűjtesz, amivel virtuális ruhákat vehetsz...

A rengeteg mérföldkővel pont ez a céljuk, hogy elhitessék, hogy fejlődsz.


Egy szó mint száz:

- Minél sikeresebb vagy egy játékban, annál sikertelenebb vagy az életben. Ugyanazt az időt szánhattad volna bármi másra, amivel az életed értékesebb lenne.

2023. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!