Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta-ban a fizetős mod menük...

Gta-ban a fizetős mod menük tényleg kitudnak fagyasztani a játékból?

Figyelt kérdés
Nemrég gta-ban megpróbáltam megölni egy moddert mikor azt írta, hogy szép próbálkozás majd befagyott a képernyő és bezárta az ablakot. A fizetős mod menük tényleg tudnának ilyet?

2023. jan. 3. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Te Onlineba mod menüzöl? Jobb lenne ha elfelejtenéd. Mert kitiltanak, utána pedig Resetelik azaz visszaállítják a fiókodat, 1-es szintűre, 0$-ral, 0 gyenge statokkal. Vagy csinálhatsz új karaktert, attól függ hogy tiltanak ki. A Moddereket figyelik a legjobban.
2023. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mod menüzök, ezt nem tudom honnan vetted.

Tudom, hogy milyen kockázatokkal jár.

2023. jan. 3. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 válaszoló félre érthette mivel nem fogalmaztál teljesen érthetően kérdező. Első nekifutásra meg ahogy magát a kérdést is feltetted nekem is az esett le első körben hogy te is moddolsz. De igen a modderek képesek lehetnek erre ha értik a dolgukat. Ezért is nem veszem meg 5-őt soha. K#rva EPIC miatt minden modder végtelen számu példányt zsebelhetett be pár éve a játékból, szóval telibesz#rják ha 1 fiókot kibannolnak, ott van még ezer másik.
2023. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz. :(
2023. jan. 4. 02:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor félreértettem
2023. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 jól teszik, mármint hogy csalnak a pénzzel. Rockstar elmehet a picsába, akkora inflációt generáltak a gta onlineba, egy rohadt repülő 10 millió? Egy kocsi 1-5 millió? Az a repülő motor 3 millió de megveheted 1 millióért is ha már előtte megvetted azt a kamion főhadiszálást vagy mi stb... semmi élvezet nincs így az egészben, hogy full csövesként nézed másoknak milyen jó cuccaik vannak, yachtjuk meg ilyenek :D Én is csalnék a pénzzel ha lenne olyan accom amit nem bánnék, mondjuk így se játszok vele mert unalmas
2023. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mod menüknek nagyon sok erelye van még több is mint az adminoknak néha... még pár éve volt hogy hogy haver felhergelt egy ilyet aki aztán átírta a rockstar nevét és kibannoltatta onlineból (amikor átrak egy másik lobbyba a Dunce sapkával) aztán magyarázhatta a supportnak hogy mi történt de a válasz csak annyi volt hogy "ilyet nem tudnak csinálni" közben haverom neve úgy nézett ki mint kb jdjgjjkrkei88899


Szóval simán eltudom hinni hogy van már valami amivel kifagyasztanak

2023. jan. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!