Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CSGO -ban szánalmas, ami...

CSGO -ban szánalmas, ami Dust2 -n történik, főleg DM -ben. Rengeteg csaló AI Bot (és nem a Valve botjai). Miért tűri ezt mindenki?

Figyelt kérdés
A prime rang már semmit nem ér, régebben legalább éreztem a különbséget, mikor elértem a Prime -ot. Már gondoltam arra, hogy YouTube -on kellene egy közös használatú csatorna/csatornák, ami csak ezeket gyűjti. Tehát az szép, hogy MM bekerül OW -be, de ez miért nem működik Casual -ban vagy DM -ben? Én utóbbiakban szeretek sokat játszani, ok tudom, a játék nem erre van kitalálva, de attól még jogomban állna nem egyfolytában csalók ellen DM -ezni. Természetesen a tenyészhelyük a Dust2. Pedig a legtöbb egy kaptafára épül, vagyis az AI Botok, amik nagyon jellegzetesen mozognak. Ráadásul a játékosok többsége nem is veszi észre, mert szándékosan le vannak lassítva, némelyik alig tud megfordulni, de ha egyszer szembe kerülsz vele, akkor esélytelen, és emiatt azt hihetné az ember, hogy csak nagyon ügyes. Szerintetek lehetne olyan YouTube csatornát létrehozni, aminek több tulajdonosa van, vagy egy tulaj, de több személy kaphat feltöltési jogot? Tehát mindenki feltöltené a saját esetét, akinek van rá ideje és lehetősége pl. OBS -el felvenné az adott játékost, miközben ő nézőben van, ráadásul videó rögzítés alatt meg is nyitná a játékos profilját, hogy hiteles legyen, aztán mehetne a link a videó leírásába is. Ha ezt több Steam játékos elkezdené jelenteni steamen belül, és sok jelentés ugyanarra a videó linkre mutatna, az szerintem eléggé egyértelmű bizonyíték, hogy az adott játékos tényleg csal. Mert a valve nem oszt kitiltást csak jelentések alapján, de ha ott van a leírásban a videó link, akkor azzal csak kellene kezdenie valamit, ha már a meccs nem kerül rögzítésre, mint az MM. Ez azért nem állapot, mert akik így DM meccseken AI bottal fejlődnek, ezek fognak utána MM -be is megjelenni profibb játékosok között.

2023. jan. 8. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem a DM a prioríts, az emg egy dolog, hogy DM-ben bottal fejlődik, MM-ben úgy is hamar kihullana, vagy bukik ha csalást használ, vagy simán bénázni fog.
2023. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, ezzel egyetértek, nem arra van a játék kitalálva, ettől függetlenül ott lehetne nagyon sok csalót detektálni, pont emiatt, mert ott lazán használják a csalást. És ha egy idő után a sokadig accot tiltanák ki ezzel a húzásával, akkor azért csak híre menne, hogy a közösség bannoltatni tudja, és legalább nem könnyen észrevehető csalást használna. Akkor eltűnne az AI bot, és oda kellene figyeljen, hogy aim is csak nagyon gyenge mértékű legyen, és a WH se feltűnő (bár dm meccsen inkább az aim probléma). Érted, az a baj, hogy nem csírájában vannak ezek elfojtva, hanem sok esetben már nagyon sok óraszámmal is rendelkeznek, ami számomra egészen meglepő.
2023. jan. 8. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!