Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2023-ban kb hány ember játszha...

2023-ban kb hány ember játszhat a heroes of the storm-al?

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 00:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Sajnos nem elég :/. Nagyon nagy lelkesedéssel vetettem bele magamat anno abba a játékba, még closed beta kulcsom is volt... emlékszem kb closed beta alatt mennyi mindent kifarmoltam aztán törölték és kezdhettem előröl de nagyon jó játék volt... sajnos csak volt. Nagyon sok dolgot elrontottak az évek folyamán. Nekem az a tapasztalatom, hogyha az ember ma szeretne játszani akkor nagyjából tud gameket menni 1-5 perces que timeokkal de a ranked pl halott teljesen... ami számomra a nagy húzóerő a rendszeres játékhoz. Emiatt visszatértem a lolhoz de nagyon hiányoznak a hots-os karakterek, főleg Nova.
2023. jan. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon gyorsan talál nekem meccset, rankedben is.
2023. jan. 15. 15:58
 3/3 anonim válasza:
Hát akkor mázlid van, vagy nem elég up to date a tudásom, de emlékszem, hogy tavaly nyáron Gold+ rankban rendszeresen 10+ perces várakozási idők voltak, én meg nem azzal akarom tölteni a játékidőm majdnem felét hogy bedob egy meccsbe, meg várni mire betölt stb... Lolban 2-3 perc alatt találok meccset úgy, hogy a kettő legpopulárisabb pozíciót választom. Ha pickelek egy adc vagy support pozit akkor meg kb 1 perc alatt bedob.
2023. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!