Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption 2 magyarít...

Red Dead Redemption 2 magyarítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

a Red Dead Redemption 2 játéknak úgy tudom van gépi magyarítása ez a gépi magyarítás kalóz verzióval is működik?

ezt azért kérdezem mert nem merem meg vásárolni a játékot mert úgy tudom ha eredeti példányra rakom a gépi magyarítást akkor bannolnak a online részéből!


kalóz verzió adata

Red.Dead.Redemption.2.Build.1436.28-EMPRESS melyik gépi magyarítás jó ehhez? mert sok fajta van


2023. jan. 15. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van gépi fordítás? Azt láttam hogy páran már nekiálltak de kb ennyi.
2023. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen van gépi fordítás a játékhoz és igen úgy tudom én is hogy nekiálltak fordítani de a játékban annyi szöveg van hogy rengeteg időbe telik le fordítani
2023. jan. 15. 14:36
 3/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a feltelepített játék verziószámát meg a fordítás verziószámát, ha ugyan az, akkor elvileg mennie kell.
2023. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2 fajta van hozzá meg nézem melyik a jobb akinek kéne a fordítás a játéknak annak itt a LINK [link]
2023. jan. 15. 15:10
 5/16 A kérdező kommentje:

eredeti játékokat törik fel a hackerek és fel töltik hivatalos oldalakra ncore bithorlo stb..

mi csak le töltjük azt az nem lopás!

steam fiókomon 100+ meg vett játék van a többi platformrol nem is beszélek pc game pass-on is előfizető vagyok már vagy 1 éve


red dead redemption 2 játékról meg csak annyit szólva félek meg venni mert egyszerűen bant kapok a játékban ha alkalmazom rajta a gépi magyarítást erről ennyit nem kell ezt túl dramatizálni

2023. jan. 15. 19:29
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

"mi csak le töltjük azt az nem lopás!"


DE, pont hogy lopás. Fizetsz érte hivatalos oldalon? Nem? Akkor ha nem adsz semmi ellenszolgáltatást akkor igenis lopás. xD Vagy boltból is csak elhozod a kenyeret más kosarából, lévén ő már elvette a polcról? xD


HA NEM FIZETSZ ÉRTE IGENIS LOPÁS. Erről ennyit.


RDR 2-re térve gépi magyarítások úgy taknyok ahogy vannak. Inkább angolul vagy akkor már Franicául játszd, ha már úgy is a franciára vágsz fel. :D

2023. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem vágok fel semmivel te írtad angolul tudsz én meg írtam én meg franciául nem azért tanultam franciát mert ezt a nyelvet akartam tanulni azért tanultam a francia nyelvet mert azt kellet tanulni!!


ha angol óráim lettek volna francia helyett akkor én is tudnék angolul milyen meglepő nem ? :)

meg egy tört játékot ne vesd egy kenyér lopáshoz!:D ezen jót röhögtem!!:D


de jó nézzünk a te szemszögedből ezt tegyük fel be mész a boltba és kínálnak neked 2 db 1kg kenyeret az egyik pénzért a másikat pedig ingyen adják de ugyan olyan friss melyiket veszed el?


az emberiség legalább a 70% biztos a ingyen kenyeret venné el mert minek fizessen a Kenyérért 800-900ft-ót nem tudom pontosan mennyibe kerül mert mi itthon süssünk magunk a kenyeret ha ingyen is meg kaphatja azt!


meg amúgy is a Red Dead Redemption 2 játék lett volna az első tört játékom a gépen ha ez meg nyugtat

2023. jan. 15. 20:12
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

"ha angol óráim lettek volna francia helyett akkor én is tudnék angolul milyen meglepő nem ? :)"


Ha az helyett hogy magyarításokért sírsz és játszanál pár játékkot angolul, máris ragadt volna rád épp elég hogy megértsd...


A lényeg ugyanaz, ha nem fizetsz akkor az lopás, hiába magyarázol ezt-azt.


Az első mi? :D hahaha Ezt nehezen hiszem.

2023. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az első mi? :D hahaha Ezt nehezen hiszem.


már nem tudtál mibe bele kötni ? meg nem muszáj el hinned nem is kértem ezt tőled!


Ha az helyett hogy magyarításokért sírsz és játszanál pár játékkot angolul, máris ragadt volna rád épp elég hogy megértsd.


meg nem tudom számolni mennyi játékot játszottam végig angolul és igen ragadt rám annyi hogy meg tudjam úgy ahogy érteni a játékot-játékokat! de akkor se fogja meg érteni 100%-ra az olyan ember aki nem tud angolul


vagy te hogy játszod a játékokat végig szaladsz rajta és ennyi?

2023. jan. 15. 20:44
 10/16 anonim ***** válasza:

"vagy te hogy játszod a játékokat végig szaladsz rajta és ennyi?"


Hát én maximalista vagyok. minden side quest,challange,achievement-re rámék, még ha van quest-be bonus option is akkor arra is. xD

2023. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!