Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kezelitek a stresszt/ideg...

Hogy kezelitek a stresszt/idegességet LoL-ban amikor pl rossz statban vagytok és mindenki téged okol mindenért ami a mapon történik?

Figyelt kérdés
Minap mentem jungle-ben Vi-vel Amumu ellen és egymásba botlottunk de kevés hp-n voltam ő meg maxon és predictelte merre fogok dashelni és meghaltam. Viszont utána annyira durván punishelt azzal az 1 kill és szint előnnyel hogy vesztettem a jungle-t és nagyon behind voltam sokáig. Csak a játék végére tudtam visszajönni. 50 perces game után nagy nehezen nyertünk, de közben végig flameltek, és nem is ez volt a legzavaróbb hanem a tudta, hogy ebbem a meccsben ilyen rosszul játszottam és rendesen ideges voltam végig. Javarészt jó statokban szoktam lenni meg stabilan hozok 4-5ös KDA-t amikkel jelenleg meg vagyok elégedve de néha becsúszik egy ilyen nagyon rossz és rendesen kiidegel.
2023. jan. 16. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy megtanulnám leszarni, vagy abbahagynám a játékot. Ha leülök szórakozni és kikapcsolódni, nem hagyom hogy bármi elrontsa a kedvem, különben nem volt értelme az egésznek.

Túl görcsösen ragaszkodsz a jó statisztikához és a nyeréshez, és emiatt stresszelsz. Miközben nem történne semmi, ha vesztenél, majd legközelebb jobban fog menni. Ki kellett volna mindenkit mute-olni, ha még provokálnak is vele, amitől még rosszabbul teljesítesz.

2023. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, én pl most sokat urfozok és ott is ugyanúgy mindenki sír ha bárki rosszul játszik pedig pont hogy egy "fun" mode ha nem rankedozol csak küldd el őket a francba pont azért vagy normal/blind/aram stbn mert csak játszol aztán mute és felejtsd el a létezésük. Meg mivel eune és euw-on is játszottam én úgy tapasztaltam eune sokkal toxikusabb

Ha meg ranked, hát üdv a lol világában

Vagy ami még segíthet ha barátokkal mész (akik nem olyanok hogy leszólnak)

2023. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valahogy meg kell tanuljam leszarni meg jól kezelni, mert ez az egyetlen olyan játék ami igazán leköt folyamatosan, mert minden meccshez máshogy kell állni. Nagyon szeretem a szotori gameket de sajnos azok x idő után nem tudnak sokat nyújtani, egyedül a witcher 3 az ami elég sokáig kihúzta de hát az egy gigantikus játék, illetve az RDR2.


Én az urfot már messziről elkerülöm... ott is ami megy, botrány. Egyébként rankedezek only, season 4 óta játszok de úgy érzem, hogy az elmúlt 1-2 évben lett valami hihetetlen toxikus az egész, vagy régebben nem érdekelt nem tudom. Amikor 5en vagyunk akkor nagyon fun igen azt szeretem, de rikán vagyunk meg, és mindig az a célom, hogy szezonról szezonra magasabbra kerüljek soloban de most rettentő nehéz...


A mute-al az a bajom, hogy mi van ha valaki tényleg tök hasznos infókat akar mondani vagy kérdez valamit ilyesmi. Ilyenkor mindig ezen gondolkozok, hogy lehet lemaradok valamiről de nagyon erősen gondolkodok a mute taktikán, valószínűleg ez lesz a megoldás.

2023. jan. 16. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát rankedban sok mindent nem tudsz tenni hisz mindenki mérges lesz ha "nem miatta" veszít a csapat. Amúgy én kb season 3-ban kezdtem el játszani, mindig is toxikus volt és csak jobban az lett az évekkel

A mute azután jön ha már értelmetlen pingeket tol vagy csak flamel, akkor már nem fog értelmes információ jönni belőle és mellette van olyan is hogy aki flamel valójában a béna mert már volt hogy az adcm azzal kezdte hogy "yuumival lehetetlen játszani" és folyamatosan all-inelt aztán sírt engem meg adoptált a jungeles és a meccs végén 3 honort kaptam

2023. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is mindig van ilyen, amikor pickelek egy Aatroxot, vagy Lissandrat... es egyből jött, hogy "omg we are gonna loose now for sure" meg ilyenek. Jungler volt ez btw. és amikor jött "gankelni" 25% hpval... a halált is kipingeltem belőle, hogy ne mert nem tudjuk megölni mert nekem sincs hp-m, az ultim cd-n van de bemegy... jó akkor én is segítek valamit hátha. Őt 1hitelik én megúszom és egyből megy a report mid vagy top ....mikor melyik. Gusztustalan
2023. jan. 16. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már töröltem LOL-t gépemről, az után hogy legutolsó star guardian event nem adta meg cuccokat, mert bugos volt és mikor voltak a potló napok akkor pont nem tudtam lenni, így lóf#szt nem kaptam, pedig nem én tehettem arról hogy bekrepált rendszer...


De amig toltam: Telibesz#rtam team-et. Főleg flame/toxic/troll-okkal rakott össze. Mindig volt legalább 1 ilyen, jobbik esetbe csak 1. Élből azzal kezdtem ahogy betöltöttünk hogy némitottam chat-et pinget és mindent. Nekem 1 random pick-elt gyerek aki nem tud uralkodni magán, csak ne mondja meg mit és hogy csináljak.

2023. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell divatjatekokkal jatszani, mashol kevesebb a beszologatos verpistike.
2023. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért divatjáték? Nem azért játszok vele mert menő meg trendi. Heroes of the Stormmal játszottam sokáig de az a játék kb meghalt pedig szerettem es váltotta is a lolt egy időben.. más moba meg nem tetszik a dota nagyon nem jött be pedig évekig próbáltam megszeretni. A lollal sokminden nincs rendben fejlesztői szinten de leköt mert kompetetiv és tudok fejlődni és van sikerélmény meg hát a tiltelés... örök körforgás. Meg egyébként szerintem máshol is ennyi van arányosan nézve. Csak a lolnak hatalmas playerbase van. De a rainbow six siege is toxik nagyon. De még sorolhatnék gameket, de ott nem érdekel annyira mert általában az ellenséges csapat a toxic.


6-os

jogos amit mondasz

2023. jan. 16. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!