Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A metroban játékban hogy...

A metroban játékban hogy tudnak túlélni az emberek?

Figyelt kérdés
Ugye a kinti levegő mérgezett. Fák így pedig értelemszerűen nem termelnek oxigént. Meg pl hogy állítják elő az italokat és ételeket? Hiszen nincs föld amin lehetne termelni. Vannak ugyan malacok, de azokat is etetni kell valamivel.

2023. jan. 22. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A föld alatt. Ott ugye meleg van, pára, árammal fényt is lehet adni.


Párás környezetben víz van, az kell az élethez.

2023. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De oxigént nincs ami termeljen.
2023. jan. 22. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vízbontással ki lehet vonni a vízből az oxigént.
2023. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
22%

Szenyezodott


miert nincs ami oxigent termelne? Es hova lett a mar meglevo oxigen?


szurot hasznalnak vagyis a levegot tisztitva szivjak be

foldala ugyanugy lehet tisztott levegot nyomni


el sok szorny is, szoval azok is valamibol elnek, disznok akar ezeket is ehetik...


konyv lehet valaszt ad sok kerdesre en nem olvastam


jatekban is lehet meg van par valasz ha nem csak a fosztorit viszed

2023. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvasgatom a bejegyzéseket. Amit nem azt neten olvasom el és lefordítom. A meglévő oxigén ugye elfogy. Elhasználódik. A növények amik termelnek oxigént, de az alagutakban nincsenek növények. Még az állomásokról csak elhiszem, hogy van levegőtisztító berendezésük, de a nem használt alagutakba mégse kell gázmaszkot hordani. Meg miből állítják elő azt a sok vodkát, a fát amivel sok helyen tüzelnek, puskaport? Mindent nem lehet a felszínről beszerezni. Tudom csak szőrszálhasogatás és amúgy szeretem a sorozatot csak nekem feltűnnek ilyen dolgok :D
2023. jan. 22. 14:49
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
31%

#5 ilyen sok masnal is van

meghozza "reszletesen kidolgozott" konyveknel is


eleg nehez foleg minel scifisebb, fantasztikusabb valami


de nem is ezeken van a hangsuly

2023. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól körbeírtátok a legtöbb dolgot, állomások légtisztító gépei amik a felszínről hozzák le és tisztítják meg a levegőt, illetve bizonyos állomásokon disznófarmok, ez mind igaz. Van azonban a könyvekben még egy fontos tényező amit eddig nem láttam itt megemlítve, azért is írtam meg ezt a kommentet.

Szóval a gombafarmok! A föld alatti sötétség és nedvesség ideális terep neki. A könyvben a legtöbb állomáson ez általános, hogy hatalmas gombafarmok is találhatóak, és sokminden ebből származik, táplálék az embereknek és disznóknak egyaránt. Illetve emlékeim szerint mintha mohából is állítanának elő gyógyszereket, fertőzések ellen pl.

Az egyik könyvben még csirkére is emlékszem, bár nagyon ritka állat odalent, és a tojása is ritka kincs, elég sok töltényt érhet az a napi maximum 1 tojás.

2023. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mivel a valóságban is erre vannak tervezve a metrok egyrészt, így ittt is kivitelezhető az élet, nyilvn meg van az si szabva pl hány embernek mennyi időre.
2023. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!