Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox-okat kell időközönként...

Xbox-okat kell időközönként takarítani/tisztítani?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mennyi időközönként?

Series S-ről lenne szó és garanciális még asszem 3 évig, vagy garancia alatt nem is csinálhatok vele semmit sem?

Ezt most azért kérdezem mert nem tudom, hogy ez most ajánlott-e garancia alatt is vagy pedig megy ameddig megy aztán ha gond van akkor szerviz?



2023. jan. 28. 05:01
 1/3 Gyakori93 ***** válasza:
100%

Természetesen minden olyan eszköz ami szellőző ráccsal vagy akár aktív hűtéssel rendelkezik, időnként célszerű szétszedni és kitakarítani.

De már az is nagy segítség ha csak sürített levegővel kifujod a belsejét.


Az series s-t én simán csak kifujtam, nem szedtem szét a garancia miatt.

De amint lejár, már szedem is szét és újra is pasztázom a chipeket rajta.

2023. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
egy drótot dugjál bele a ventilátorba és sűrített levegővel fújd ki, ha nem akasztod meg a ventilátort szétrepülhet. (bár már végeztem ilyen tesztet, nem repült szét, de jobb az óvatosság)
2023. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ventilátor a port ugyanúgy beszívja, a hűtőpaszta ugyanúgy elöregszik.


A sűrített levegős spray-ket vaktában fújkálni nem javaslom. Meredek szögben fújva vizet kondenzálnak, ami zárlatot okozhat a gépben. Kompresszorral pedig nagy légnyomás mellett szintén gond lehet a ventilátorlapát törés, akár kiasztod, akár nem.

2023. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!