Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sakk-klubok hogyan fejleszti...

A sakk-klubok hogyan fejlesztik a tagok képességeit?

Figyelt kérdés

Ismerem a szabályokat. Néha játszok is, de abszolút nem vagyok profi.


Voltam a héten egy sakk klubban. A kezdőkkel osztottak egy csoportba. Volt kirakva pár táblára néhány állás és meg kellett mutatni, hogyan lehet X lépésben mattot adni.

Az este hátralévő részében csak simán leültünk játszani.


Ez mindig ilyen szokott lenni? Én valami konkrét tréningre vagy nem is tudom mire számítottam.



2023. febr. 5. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Mármint a sakk-klubot úgy érted, mint egy hobbi-társaságot, vagy mint sportcsapatot?

Előbbi esetben nem valószínű, hogy célzott edzések lennének. Utóbbi esetben pedig 100%, hogy lesznek, hacsak nem valami épp, hogy cska létező csapatról van szó. Viszont nyilván nem első alkalommal fogják az újoncokat edzeni, amikor még azt sem tudják, hogy milyenek a képességeid, és miket lenne jó fejleszteni.

2023. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!