Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogwarts legacyhez lesz...

Hogwarts legacyhez lesz magyar felirat?

Figyelt kérdés

#magyar #magyar felirat #Steam #Hogwarts Legacy #Hogwarts legacy magyar felirat #harrypotteresjáték
2023. febr. 10. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Gyárilag nincs. Ha lesz is fansub által, ismétlem HA lesz, az is majd csak 1-2 év múlva. Rengeteg szöveget tartalmaz a játék, 1 fő tuti nem fog nekikezdeni. Ehhez minimum 1 csapat kellene.
2023. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Aha, csak az a baj, hogy steames játékokat nem lehet csak úgy magyarosítani, mert a steam észleli és felülírja a módosításokat. Az a világ, ami régen volt, már megszűnt.
2023. febr. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
#2: Ez marhaság, simán lehet magyarítani a Steames játékokat. Akkor szokott elcsesződni a magyarítás, amikor az adott játékhoz kijön egy frissítés, ekkor a fordítóknak jelezni kell, hogy igazítsák hozzá a magyarítást az új frissítéshez. Aztán vagy megcsinálják, vagy nem. :)
2023. febr. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Frenhic válasza:
64%
Már van hozzá magyar felirat, neten biztos megtalálod. :)
2023. febr. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
#3 Jól van, akkor okoskodjál csak. Majd amikor jön a VAC Ban megtákolt fájlok miatt, akkor lehet jönni sírni, csak nem nekem. ;)
2023. febr. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Itt nem én vagyok az, aki okoskodik. Több, mint tíz éves a Steam fiókom, és az összes (amelyikhez van) játékomat magyarítással játszottam végig. Soha még csak egy figyelmeztetést nem kaptam emiatt, nemhogy bant.
2023. febr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
#5 Csak a játékok elenyésző részében figyelnek erre a fejlesztők. Azok ahol van multi is mint pl GTA 5 esetében. De az offline single játékoknál a kutyát sem érdekli hogy magyarítva játszod-e vagy kinaiul. xD A saját tudatlanságodat bizonyítottad csak ezzel.
2023. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Még csak most kezdik tervezni a fordítást HA lesz elég ember. Szóval én is min. 1-2 évet saccolnék.

2023. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Melyik kretén pontoz le? Aki szerint a Steamen ban jár egy játék magyarítása miatt, az mit gondol, miért szenvednek a sokszor több évtizede a "szakmában" lévő fordítók a magyarításokkal akár évekig? Azért, hogy csak az használhassa, aki ncore-ról húzza le a krekkelt vírusos Empress-féle szarjait, mert nincs pénze megvenni a játékokat, vagy csak szimplán szarrágó ?

Mint írtam, soha semmi problémája nem volt a Steamnek a magyarított játékaimmal, ellenben a G2A-n vett NieR: Automatámat rögtön elkobozták, mert lopott volt a kulcs (az volt az első és utolsó alkalom, hogy kulcsos oldalon vásároltam valamit).

2023. febr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

#5 VAC-bant csak akkor kaphatsz, ha az adott játék VAC védelem alatt áll. Egy sima single-playernél (amiben nincs multi) a kutyát nem érdekli, hogy ilyen-olyan módosításokkal viszed végig. Itt csak a saját élményedet tudod elrontani, egy multinál pedig más emberékét is.

[link]


#Kérdező:

Gépi fordítás már van a játékhoz. Csak íredbe a keresőbe, hogy "hogwarts legacy magyarítás" és kidobja.

Szerintem elég jó lett ahhoz képest, hogy az egészet Google fordítóval csinálták. A rendes magyarításra egy-két évet biztos várni kell rá.

2023. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!