Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy le a LoL-om?

Miért fagy le a LoL-om?

Figyelt kérdés

A hiba körülbelül 1 hete bukkant fel és azóta egyre intenzívebben jelentkezik. Játék közben egyik pillanatról a másikra lefagy a kép és a hang majd egy 20-30 mp elteltével bezárja magát és előjön a kliens, ahol újra tudok csatlakozni az épp zajló mérkőzésbe. Ez a lefagyás körülbelül a mérkőzés első 10 percén belül jelentkezik. Amikor kezdődött az egész akkor 2-3 naponta 1 szer csinlta, tegnap és ma viszont már 2 alkalommal is lefagyott a játék. A legutóbbi mérkőzésbe pedig már 2-szer is lefagytam.

Legutóbb amíg le volt fagyva a játék megnyitottam a feladatkezelőt és a "Folyamatok" résznél az "Állapot" oszlopban az volt oda írva a LoL mellé, hogy Felfüggesztve. (Ez mit jelent?)

Tegnap már újratelepítettem az egész játékot, valamint a kártya illesztőprogramját is frissítettem (Kép: [link] ) de sajnos ezek sem segítettek.

Ez az egész hiba régebben talán hónapokkal ezelőtt asszem egyszer már jelentkezett, de akkor egy alkalommal csinálta ezt meg és annyira nem is foglalkoztam vele. De most amit csinál, az már türhetetlen, hisz így játszhatatlan a játék. Ha tudna valaki tanácsot adni, hogy mi lehet ez vagy valamilyen támpontot adni azért nagyon hálás lennék.

Konfigom:

Processzor: Intel(R) Core(TM) i3-8100 CPU @ 3.60GHz 3.60 GHz

Ram: 16,0 GB

Kártya: GeForce GTX 1060 6GB,

HDD 1TB + SSD 240GB



2023. febr. 25. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egy mai darab se a proci, se a videokártya, szerintem simán túlmelegszik az egész, újra kell pasztázni mind a processzort, mind a videokártyát (vga-nál le kell szedni a burkolatot a ventikkel, aztán a GPU-t újrakenni).

Ezen túlmenően pucold ki a gépházat egy tiszta festőecsettel, vagy ha van sűrített levegőd, akkor azzal, csak fogd le a ventilátorokat közben hogy ne pörögjenek.


A másik, Memtest, lehet megadta magát a memória egy része és az okozza, futtasd 1 óráig ha nem dob ki hibával, akkor az jó, ha igen, akkor sajna RAM modul csere.

2023. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a RotflmaO-m fagy le.
2023. febr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Közbe lehet nem is az én gépemmel van a gond.

[link]

2023. febr. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!