Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 22 miert hagyjak el a...

Fifa 22 miert hagyjak el a csapatot a jatekosok ?

Figyelt kérdés

Kezdo vagyok csinaltam egy kariert mar 5-6 szezont vegignyomtam es az idei evben elment tolem 2 jatekos is. Ugy hogy nem kaptam rajuk ajanlatot. Hakimi es marquinhos

A potencialjuk mar maxon volt a hakimitol kaptam is levelet hogy nem erzi jol magat , es ment pedig tavaly meg fizetest is emeltem neki …


Van egy regebbi mentesem amiben meg megvannak a kerdesem hogy tudom oket megtartani ?


Koszi a valaszt !



2023. márc. 2. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lejárt a szerződésük?
2023. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem jart le a szerzodes … uj szezon kezdeskor jott mind a kettotol level hogy nem erzik jol magukat . Hosszabittottam nekik 1-1 evet es emeltem fizetest is igy maradtak .

Salah is ugyan ezt irta, nala is hosszabbitas es fizetes emeles megtortent . Annyi hogy beallittottam a releas claust a jatekosok ertekenek a duplajara igy talan nem fogjak elvinni oket vagy annyi penzbol tudok mas jatekosokat venni.

2023. márc. 4. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
A release claust opciót eleve el kell vetni, hogy véletlenül se vigye el senki szó nélkül. Hidd el, lehet bármekkora az ára, van olyan klub, amelyik megtudja vásárolni. Talán éppen ez lehet az oka, mert máskülönben szó nélkül egyik játékosod sem tűnik el. Ha visszautasítod a release claust opckót, nem fognak rá nemet mondani, hidd el az nem befolyásolja a szerződéskötést, nyugodtan elutasíthatod.
2023. ápr. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!