Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Leauge of Legendsbe van...

A Leauge of Legendsbe van Nekromanta?

Figyelt kérdés
Egy olyan karaktert keresek ami hasonlít vagy nekromanta,feltudja támasztani a halotakatt meg minden.Utána kerestem a lol írta hogy van de hiába kersestem szerintem kivették mert 2012 adat.Nem is muszáj nekromantának lenni csak tudjon feltámasztani.

2023. márc. 11. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Akshan passzívja feltámasztja azokat a halott csapattársakat, akik asszisztáltak a gyilkosságban. De ő egy lövész, ez a passzív meg egy hülyeség kb, semmi köze nincs ahhoz, amit a karakter csinál. Csak a Riot baromságokat talál ki évek óta.

Legközelebb ahhoz, amit leírtál talán Yorick áll? Neki vannak sírjai, valami lényei. (Nem tudom megmondani, pontosan mi a nevük, nem játszom a karaktert.)

Karthus is dark, ahogy kinéz és miután meghal valamennyi ideig használhatja a képességeit.


Felélesztős, ujjáéledős képesség pedig még van egy jó pár

Renata Glas W képessége (ha meghal a csapattárs még pár mp-ig ha szerez egy kill/assistot akkor mégse hal meg)

Ami konkrétan ujjáéleszt ha meghal valaki az a Zilean ulti

Na de ezek a karakterek már semmiképp nem néznek ki úgy, mint egy nekromanta.

2023. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm szépen
2023. márc. 11. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Bel'Veth ultija Herald/Baron után feltámasztja a halott minionokat

Viego át tud alakulni halott ellenségekké

2023. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen játszottam, de emlékeim szerint ha Yorick ultit ráraktad az ellenfélre majd megölöd, akkor feltámasztod és megy veled, de csak alap sebez, szóval ha az ellefél adc-jét megszerzed vele elég pusztító tud lenni.
2023. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Az Mordekaiser volt, nem Yorick, és a sárkányt is meg tudta idézni. A régi Morde valóban tetszett volna a kérdezőnek szerintem. Sajnos ezt már elég rég kivették, már teljesen más a karakter.
2023. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor rosszul emlékeztem.
2023. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!