Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tud még valaki ajánlani...

Tud még valaki ajánlani Anemoiapolisra nagyon hasonlító játékokat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön ez a játék. Bejön a stílusa, hogyha még a Backroomsból úgysem adnak ki ilyen nagyobb, hosszabb játékot pár évig ahol végig lehet járni azt a több száz vagy több ezer szintet akkor legalább ez itt van. De nem tudom mikor jön a folytatás meg ez is milyen hosszú lesz. És a jelenlegi Backrooms játékokkal a baj csak az, hogy rövidek és leginkább csak a 0-ás szinten lehet tevékenykedni. A Super Liminal is hasonló konzenciót próbál célozni mint ez. De nem backroomosak a helyszínek, nincsennek olyan nyomasztó hangok, csak ilyen lightos zene. És egyáltalán nincs benne horror elem. Ennek az atmoszférája is nagyon backroomos. A helyek is hasonlóak ahol vagyunk és van benne horror elem. Pl amikor a poolroomsban hasonlító szobában vagyunk a periférikus látóterembe nekem meg jelent 2x az a fekete árny. Lehet, hogy később majd lesz aki üldözni fog minket. Illetve a moziban az a film meg az a hang hozzá amit vetíttetek olyan durván para szerintem, hogy életemben nem tapasztaltam még ilyet. Ha élőben nekem azt kéne néznek 1 óráig akkor öngyilkos lennék inkább. XD

2023. márc. 14. 21:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!