Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire érdemes 2023.-ban...

Mennyire érdemes 2023.-ban Ps3 illetve Xbox360.-nal foglalkozni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Megéri.
Nem éri meg.
Tőled függ/ egyéni dolog.
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre futja a keretedből, miért ne? Az újabb Xboxokat, Ps.-eket már nem lehet törni, rgh, chip semmi ilyesmi. Egy rgh-s xbox 360 -ra meg ingyen felrakhatsz több száz játékot.


Az új konzoloknál a játékok, előfizetések pénzbe kerülnek, viszont ha jól tudom visszafelé is kompatibilisek az előző generációra kiadott játékokkal is. Az újabb konzolokon több a játék, szebb, élethűbb, részletesebb a grafika..

2023. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem Xbox 360-om van, ps3-mal szerintem ne nagyon, de ha azt szeretnéd, szíved vágya, akkor nyugodtan, rosszat nem teszel vele. Esetleg egy újabb verziót kipróbálhatsz, vagy egy régebbit esetleg, ha van barátaidnak, próbáld ki náluk.
2023. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Vannak akik ps1-el is foglalkoznak meg nintendo wii-vel :)
2023. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretsz nosztalgiázni arra okésak.
2023. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LuciferTheReal válasza:
65%

Sziasztok!


Xbox 360 fat gépem szeretném megcsináltatni, de a szervizek nem foglalkoznak RGH módosítással 😞

A kérdéseim: Budapesten hol vállalnak még ilyet? Mennyibe kerülne? Melyik RGH modul(?) a jelenlegi legjobb a gépembe?

Falcon

Benq DVD

Dashboard: 2.0.15574.0

2023. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő. Rengeteg jó játék van rájuk és rengeteg olyan, amit nem remastereltek és nincs visszafelé kompatibilitásban.
2023. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
5. Budapest xbox 360 rgh telepítés árak vagy valami hasonlóra rákeresel. A Google a barátod. Bp.-n biztos vagyok benne, hogy csinálnak ilyesmit
2023. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LuciferTheReal válasza:
Ráketestem. Mivel illegális, nem hirdetik. Öt konzol szervizet hívtam azóta. Nem foglalkoznak ilyesmivel! Lehet jobb barátságba vagytok te, meg a google. Esetleg küldenél linket? Persze olyat, ami él is. A korábbi hírdetőknek megváltozott a száma. Mailben is próbálkoztam, de visszadobta, hogy nincs olyan mail cím...szóval ennyire láma nm vagyok. Megköszönném, a hasznos válaszokat. Priviben vagy mailben is jó. torma.andras74@gmail.com
2023. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van a 4-nek, én is csak retrozni szoktam elövenni SP-hez. Gears of War 2 pl.
2023. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!