Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért buggolt be a simem?

Miért buggolt be a simem?

Figyelt kérdés

Par napja vettem meg EA-ban A sims 4hez a cottage living kiegészítőt és tegnap ahogy megcsinaltam a simeket és elkezdtem volna játszani bebuggoltak nem mozdulnak sehova.

Próbáltam csalaskoddal kibuggolni őket de nem használ.



2023. márc. 17. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos előfordul nekem sim3 fullos karakterem veszett el így, én nem tudtam megoldani a problémát. esetleg nézz körül YT-n hátha a 4hez van megoldás
2023. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem indítsd újra a géped, ha az se segít, akkor pedig töröld le, és telepítsd újra. Csak vigyázz nehogy a profilodat töröld mert akkor annyi a játéknak.

Amúgy milyen a cottage living? Én is gondolkozom azon a packen:))

2023. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat 🥺

Nekem nagyon tetszik idáig a ruhák, a hajviseletek, persze az állatok nagyon aranyosak, most 23-ig féláron lehet megvenni néhány kiegészítőt, ezért gondoltam megprobalom és hát nekem nagyon tetszik.

2023. márc. 18. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
egy 10-es skálán mennyire tetszik? látsz benne kreativitást hoyg így él pár életet a simben stb. szerintem most csak a következő leárazásnál veszek majd valamit, mert most vettem meg a city livinget.
2023. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10/9, tudnál a city livingrol mesélni?
2023. márc. 19. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze!

Van viszonylag elég sok lakás, amibe így kezdőként be tudsz költözni, viszont sok az olyan lakás, ahol hangosak a szomszédok. Ami irtó bosszantó, mert akkor felkelnek a simsek és nem tudnak aludni. Ezért be kell kopogni. És vagy abba marad vagy nem. Van egy csomó fesztivál. Ami nagyon sűrűn van és az mondjuk egy családnak így nem tudom mennyire fér bele a napjaiba. Egyébként nagyon szeretek lakásban lakni, nagyon jók a ruhák és azért nagyon jó hogy vannak szomszédok. A karierek is nagyon jók politikus tud lenni, meg kritikus, meg social media emberke. Összeségében én erre egy olyan 10/8-8,5-et adnék. :) Én a season-t, a kutyás packet ha azok nincsenek meg jobban ajánlom

2023. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!