Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox 360.-hoz mindegy hogy...

Az Xbox 360.-hoz mindegy hogy milyen a HDMI kábel?

Figyelt kérdés
Mert láttam 4K.-sat is drágábbért de nekem nincsen 4k’s Tv.-m…

2023. márc. 25. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, tök felesleges a drága kábel én egy random, a UPC dobozhoz kapott kábellel használom.
2023. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hiába a 4-ks tv, max 1080-ban fogod tudni úgyis futtatni, vagy ha olyan a játék, akkor 720-ban. (Én azt vettem észre, ha kisebb felbontású tv-re kötöm, tehát pl előtte játszok 1080-ban egy FullHD tv-n, akkor, miután egy HD ready (720-as) tv-re kötöm, nincs kép! Tehát előtte át kell állítani az XBOX360-on belül a felbontást. Csak mondom, ha esetleg belefutnál, kicsit furán van megoldva, lefelé nem automatikus a képminőség állítás.)
2023. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem 1800 forintért egy simát de pici távoli a kép tőle meg a betűk is például a GTA 5.-ben a Tv bal sarkában a térkép is össze megy, egyből észre lehet venni hogy nem a gyári kábellel játszom és nagyon zavaró viszont a kép az tényleg szebb van egy Slim Ps3.-am ahhoz is tökéletes. Így hát nem kell WGA kábel Jack dugós vagy piros fehér sárga HDMI STB…
2023. márc. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!