Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a GTA:...

Mi a véleményetek a GTA: Chinatown Wars játékról ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 16:37
 1/3 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

Egy teljesen korrekt élvezhető játék szerintem, de mivel nem 3D-s és PC-re sem jelent meg ezért nemigazán ismert.


- Annak ellenére, hogy rajzfilmszerű viszonylag realisztikus. Nekem tetszett benne például, hogy ki kell verekedni magad a vízbe esett kocsiból, be kell izzítani a lopott kocsit, fel kell rakni a bombát a falra/autóra, össze kell szerelni a mesterlövész puskát stb.

- Nagyon pontosan le lett másolva a GTA IV-es Liberty City.

- A körözési rendszer értelmesebb mint a többi részben, és ha egyszer kiismerted könnyen megszabadulsz a nem kívánt kíséretedtől, nem a vakszerencsén múlik. Egy gyors, erős kocsival simán kilöködöd a rendőröket és megjelenik rajtuk a piros X ami azt jelenti megszabadultál egy üldözőtől.

- Kedvelhető főhős és vicces interakciók a többi karakterrel. Talán a Gta-k legviccesebb párbeszédei vannak benne, de épp emiatt viszont zavaró a szinkron hiánya.

- A drogdealerekkel üzletelés nagyon jól kidolgozott, és remek ötlet volt behozni.


Szerintem 3D-ben és szinkronosan nagyon sikeres epizód is lehetett volna, de ugye nem így történt.

2023. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A nagy múltú "mindent másképp csinálunk, mert attól majd kreatívnak tűnünk" bohóc gyülekezet Nintendo újabb sírása.

Már előtte is kisírtak maguknak egy GTA-t a gépükre, ez meg a következő áldozat volt.

A gép paraméterei itt se voltak arra alkalmasak, hogy egy normális 3d GTA készülhessen.

Mert a Nintendo nem holmi grafikával meg a szokásos játékokkal akarja a játékosokat lenyűgözni.

Erre tessék, azért egy GTA csak kellene.

Egyébként Rockstar minőség, de egy igazi öszvér játék, azzal az idétlen nézettel.

Ráadásul úgy tudom, hogy emiatt nem készült el a SAS.

A Driver sorozat dettó ugyan ez, az idióták megcsinálták 3d-ben, természetesen egy hulladék az egész játék.


Kössz Nintendo!

2023. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

A San Andreas Stories a Gta Advance miatt nem készült el állítólag, ez biztos nem a Chinatown Wars hibája. 2009-es a Chinatown Wars, addigra már biztosan nem akartak semmilyen 3D univerzumban játszódó játékot kreálni CTW ide vagy oda.


A Gta Advance az valóban egy félresikerült játék, elég idétlen minden szempontból és túl sok köze nincs is a Rockstarhoz. A Chinatown Wars fejlesztésében már nagyobb szerepet vállalt a Rockstar és sokkal jobb minőségű minden szempontból mint az Advance.

2023. márc. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!