Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene League of...

Valaki segítene League of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Nemrégen kezdtem el. Szeretnék másokkal is játszani

2023. márc. 29. 07:24
 1/9 anonim válasza:
Huh, én mostanában már nem szoktam játszani, csak nagyon ritkán. De pl. tudsz találni csapattársakat facebook csoportokban, discordon nem tudom, hogy van-e magyar szerver, de angol van. De játék közben is tudsz találni, bár nagyon toxic a közösség, szóval ha valaki nagyon bunkó, inkább némítsd, nem éri meg.
2023. ápr. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. ápr. 5. 08:06
 3/9 anonim válasza:
Játszol még? :)
2023. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen :)
2023. júl. 31. 23:31
 5/9 anonim válasza:
Kaphatok egy játékbeli nevet? Én is nem rég kezdtem el játszani, szóval segíteni nem tudok, de ha gondolod, játszhatunk :3
2023. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bocsi, nem írtam oda, hogy az előző vagyok, aki kérdezte, hogy játszol-e még :D
2023. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi Angel majd felveszlek :D
2023. aug. 2. 16:20
 8/9 anonim válasza:
Ha magyar nevet adsz meg, megfognak talalni a magyarok, de legegyszerubb ha minden jatek kezdeten beirod all chatbe h magyArok, vagy valami magyar szot, ha csaj vagy es csaj nevet adsz meg, csak ugy tapadni fognak rad a jatekosok, most toroltem le tobb mint 200 lol baratot, 1-2 nap alatt bejelolt kb 20 ember, amikbol csak 1-2 angol a tobbi magyar, segitseget viszont sosem kaptam, soha senki sem mondta el mi az a stunnolás, vagy a push lane, vagy hogy mi mit jelent, magamtol jottem ra a szoke fejemmel, de viszont tudok segiteni neked, toltsd le a professor gg-t, miután feltelepítetted elinditod, mini alkalmazas szoval nem fog laggolni tole a lol, ott megtudod nezni kivel van a legjobb gyozelmi aranyod, aztan elinditasz egy meccset, hős valasztáskor érdemes megvárni h te válasz utoljara(ha rankedrol vagy draftrol van szo) es akkor pl latod h lux support lesz az enemy akkor az alkalmazas megajánja h kit vigyel lux ellen, vagy h az adcdnek kivel van a legjobb gyozelmi eselye, aztan kivalasztod kivel mész, beallitod a professorba hogy mindig exportalja a runakat, egy kicsi kocka amit bekell pipalni, es akkor igy mindig a legjobb runad lesz barmelyik hossel mész, aztan amig varod h tolt elofog jonni a professor ablak ctrl x-el tudod megnyitni, de ezt irni is fogja es megtudod nezni h az ellenfeleid milyen rangba vannak, milyen volt az utobbi meccsük és mik a hiányosságaik, h pl rosszul farmol, de azt is latod h mik a csapattarsaid hianyossagai, vagy h mik a pozitivumok, pl eros azzal a hőssel, vagy a kedvence
2023. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. aug. 31. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!