Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Heist-ek közül van...

GTA V Heist-ek közül van olyan amit egyedül is végig lehet vinni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta meg van a gta, viszont csak most kezdtem el úgy “komolyabban” játszani Online és a legnagyobb igazat megvallva egyáltalán nem értek semmihez.

Nézegettem youtubon rengeteg videót különféle Heistekről meg küldetésekről, de szinte az összesnél azt látom hogy több játékos kell. Van olyan Heist vagy küldetés ami kezdésképp nem olyan szörnyen nehéz és egyedül is végezhető?

Válaszokat előre is hálásan köszönöm!



2023. márc. 30. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

A Cayo Perico csinálható egyedül, de előtte meg kell venni a kb 2 milliós tengeralattjárót hozzá. A Fleeca Job 2 emberes, az összes többi 4. Szinte lehetetlen játékosokat találni hozzá, mert a többség már kijátszotta saját magának, és a kezdőkhöz türelmetlenek és néhány halál után inkább kilépnek, vagy nem hajlandóak 1-2 órát beáldozni egy küldetéssorozatra. Akkor van esély játszani őket, ha olyan tematikus hét van amikor 2-3x XP szorzó van a heist-okon. Vagy türelmesen vársz és vársz míg végre nem csatlakoznak, kb 2 éve több hét alatt tudtam befejezni néhány heist-ot, napi átlag 1 óra várakozással hogy egyáltalán csatlakozzanak.


A nem heist küldetésekhez csak annyi a feltétel, hogy a minimum mennyiségű ember megtöltse a lobbit és elinduljon.

2023. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!