Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star stable online játékban...

Star stable online játékban milyen lovat érdemes használni bajnokság alatt ami gyors ?

Figyelt kérdés
Állandóan utolsó vagyok mert amilyen lovakkal indultam eddig az összes lassú volt mindenki más pedig már induláskor leelőzött.

2023. ápr. 15. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ami 15-ös szintű, teljesen boldog és maxos felszerelés van rajta, emellett nem árt ha ismered a pályát, a rövidítéseket. De a fent leírtak nélkül esélyed sincs. Elvileg minden fajta ló egyforma gyors. Egy ideig a Pinto Arab gyorsabb volt, de már kijavították. Aztán a Morganre esküdtek, majd a Percheronra. De szerintem nincs érdemi különbség.
2023. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Maxos felszerelés ami +3-at ad?

Sajnos a legtöbb lóra nem lehet feltenni egyes felszereléseket. Esetleg valami tipp hogy honnan szerezhetek ilyen szetteket?

2023. ápr. 15. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Globális üzletben, szint szerint csökkenőbe rendezd, így a maxosak lesznek elől. Kattints rá, ha megjelenik a lovadon az előnézeti képen akkor feladható rá, ha nem jelenik meg akkor nem.
2023. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 15. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!