Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta v hirtelen 30? 😅

Gta v hirtelen 30? 😅

Figyelt kérdés
Mikor nekiálltam játszani már az első órában azt hiszem hirtelen felugrottam 30-as szintre. Ez miért van? Ilyen új játékos kedvezmény vagy mi?

2023. ápr. 18. 06:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan 2x - 3x missonokat csináltál, amik adták az rp-t.
2023. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak kocsikáztam és jött valami hang és hirtelen 30-as lettem.
2023. ápr. 18. 22:39
 3/20 anonim ***** válasza:
ez fura. Biztosan nem csaltál? Ne haragudj, hogy rákérdezek, nem feltételezem. Vagy nem voltak ruszkik a lobbiban? Azok szoktak csalni, belenyúlni mások accountjába távolról. Erre nagyon vigyázz, ha sok ruszki van egy lobbiban, inkább válts lobbit, és semmiképpen ne szólj be nekik! Nekem közel 1100 órám van GTA Online-ban, szóval kitapasztaltam már :D
2023. ápr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi történt én nem csaltam az biztos :D azt sem tudom hogy kell meg nem is értem az mire jó elveszi a játék élményét... De most hogy mondod lehet hogy amiatt történt hogy valaki csalt de az miért jó nekik hogy feltolják a szintem? Így egy csomó mindenről lemaradtam az elején.
2023. ápr. 19. 22:05
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért nem akar amúgy senki jönni rablásba? Borzasztó ez a játék és nem lehet megcsinálni ha más nem akarja...
2023. ápr. 19. 22:06
 6/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Sajnos a főbb heistek ilyenek, nehéz találni embert, aki segít, bár, ha van néhány ismerősöd (magyar, helyi, osztálytárs ilyesmi) azokkal azért meg lehet csinálni. Pont ezért módosított a Rockstar nagyon sok küldetést, meg történeti elemet úgy, hogy egyedül is megcsinálható legyen. Pl. kaszinó sztoriszál, vagy az új kábszeres sztoriszál is végigvihető egyedül. Meg a Cayo Perico is. Ha gyorsan pénz kell, akkor vegyél egy tengeralattjárót és irány a sziget. Nagyjából egy órányi játék (másfél, míg belelendülsz) és minimum 800ezer, max 1,1millió simán bejön abból a rablásról. Nem vesztettél semmit azzal, hogy hirtelen 30-asra ugrottál, nem befolyásolja a játékot a szint, ahogy észrevettem. Vannak bizonyos fegyverek, amelyeket a szinteddel tudsz feloldani, de kb ennyi, semmi másra nem jó. (Amúgy én is jártam úgy, hogy hirtelen nagyon gyorsan fejlődtem, 70-80 szintet, aztán egyszer csak eltűnt az a fejlődés. Nem tudom, miért.)
2023. ápr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez a kábszeres küldi már kész de ezt is minek... 2M 2 volt a kosatka aztán nem sikerült kiszedni belőle még ennyit sem szóval mínuszos :D de sajnos nincsenek ismerőseim akik játszanak.
2023. ápr. 24. 13:02
 8/20 anonim ***** válasza:
De kosatka-ból simán szeded. 3. 4. cayo visszahozza az árát, utána nyereséget termel. Nyilván dolgozni kell a pénzért itt is, de pont ez a lényeg. Én másfél év alatt vagyok most 70 millión úgy, hogy megvan minden, amit meg akartam venni (minden üzlet, iroda stb...).
2023. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szakmai tanácsokat nagyon szívesen fogadok mert egyszerűen nem tudom hogy tudnék gyűjteni úgy hogy meg is érje... És mi az hogy a 3-4.? Hogy tudom annyiszor megcsinálni?
2023. ápr. 26. 13:32
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megcsinálod, utána egy kis idővel felhív Pavel, hogy a szigeten megint érdemes körülnézni, vagy ilyesmi. Akkor visszamész a tengeralattjáróra és újrakezded a küldetést.

Egy Cayo rablás nagyjából 7-800ezer minimum, amit hoz, de lehet, hogy több, ezért 3-4 visszahozza a tengeralattjáró árát és utána már pluszba kerülsz.

A szigetre én mindig a tengeralattjárón behatolást választom, búvárruhában. Meg a távcsöves puskát. Egy lépcsőn kezdesz általában, szép sorrendben leszeded az őröket, fel lépcsőn, kulcs megszerez, le a lifttel, széf kinyit, ki a főbejáraton, aztán ugrás a vízbe, víz alatt úszol addig, míg távol érsz a szigettől és nyertél.

Érdemes közben várásolni night clubot, mert ha van egyéb üzleted, ami működik pl motoros businessek, akkor azok passzívként termelnek amíg valós játékidőd van, az az eladás egy autóval megy, bármennyit is viszel benne, passzív, vagy forced passzív lobbiban is meg tudod csinálni.

JA forced passzív lobby. Ha azt akarod, hogy ne nyírnak ki folyton, de nyílt lobbiban akarsz lenni, akkor tipp: 3-5 másodpercre kihúzod az internet kábelt a modemből. Nem többre! Így a program úgy érzékeli, hogy laggolsz, ezért kidob mindenkit a lobbyból, és csak te maradsz! (Ezt meg lehet csinálni feladatkezelőben is az erőforrásfigyelőnél a játék exe-jének a szüneteltetésével, majd újraindáításval.) Nem illegális, hiszen nem hackelsz, én sokszor csináltam már, tied a lobbi, nyugodtan tudsz eladni, vagy egyéb dolgot csinálni.

2023. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!