Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyszerűen nem működik a...

Egyszerűen nem működik a magyarítás a Hellblade játékhoz, vajon miért?

Figyelt kérdés
Hellblade Senua's Sacrifice nevű játékhoz tartozó magyarítást letöltöttem, bekapcsoltam, a menü magyar, de a játékban nem jelennek meg a feliratok, hiába van bekapcsolva. Mi lehet a probléma?

2023. ápr. 19. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Eredeti a játékod?
2023. ápr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Na igen. Ahogy #1 is írta az a magyarítás az Eredeti játékhoz lett direkt állítva. Szóval ha tört van akkor nem kell csodálkozni hogy nem megy...
2023. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az lehet a probléma, hogy nem tudsz angolul.
2023. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eredeti
2023. ápr. 19. 15:14
 5/11 anonim ***** válasza:
A magyarítás 1.04 játékverzióhoz készült, ha nem az van, az okozhat ilyen gondot (pl már patchelték a játékot és 1.05 vagy még újabb van). Windows-hoz valót szedted le?
2023. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Windowshoz valót szedtem le

Azt nem tudom melyik verziója ez a játéknak, minden bizonnyal a legújabb

2023. ápr. 20. 16:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Steames játék, a magyarítás felismeri a mappát / nem is enged azon belül semmit semi kijelölni, sem semmi mást /, de a feltelepített magyarításból semmit sem látok, a menü mégis magyar, ellenben a játékmenettel :(
2023. ápr. 27. 18:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Mèg uninstall.exe sincs a magyarításhoz…
2023. ápr. 27. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Steam-en megvan nekem a játék, letöltöttem/telepítettem.

Magyarítást is letöltöttem, telepítettem.


Működik, nem csak a menü hanem a játékmenet is.

Annyi, hogy a beállításokban külön be kell kapcsolni, hogy mutassa a feliratot. (Beállítások-Hang-Feliratok = Be)


A Játék legutóbb 2021 december 7-én lett frissítve, a magyarítás pedig 2022 májusában, szóval biztos, hogy kompatibilisek egymással, meg nálam simán működik, így nálad lesz valahol a baj. Feltételezem csak nincs bekapcsolva, hogy legyen felirat.


Ahhoz azért majd szokj hozzá, hogy itt-ott a felirat elcsúszik a hangtól, nem sok helyen, de néhányszor előfordul, vigasztaljon a tény, hogy az angol felirat is ilyen, ott azoknál a jeleneteknél nem igazán sikerült a szinkronizálás a hanggal.


Illetve Senua fejében a hangokhoz sincs mindig felirat, de mikor így beszélnek, nem mondanak olyan lényeges dolgot, alap angol nyelvtudással simán érthető mit mondanak. Pl. elcsodálkoznak, hogy miért arra mész, innen tudod, hogy nem jó az irány, vagy harc közben segítenek, hogy mögötted vannak (behind you!) meg jelzik azt is, ha már a végét járja az ellenség és egy-két ütés kell már csak, (finish him!) meg hasonlók.

2023. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Illetve még arra tudok gondolni, ha be van kapcsolva a felirat, hogy a windows-ban nézd meg, mi van karanténba téve a Defendernél. Jártam már így, hogy az XCOM 2 exe indító fájlját karanténba vágta (Steam-es játékról beszélünk) erről nem szólt, én meg csodálkoztam, hogy a mentett állások hiba miatt nem betölthetőek. Elindult a játék meg minden, csak épp a mentett fájlok nem működtek. Kivételbe tettem az exe fájlt és jó lett.


Vagy esetleg az első indításnál valami lehetetlen kisegítő lehetőséget állítottál be, és emiatt nem látszódik, mert a játék támogatja a hallás és látássérülteket is, az igényeiknek megfelelően lehet beállítani mindent.

2023. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!