Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene letolteni a...

Valaki segítene letolteni a Wickedwhims nevű modot a sims4re?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ezt a modot de egyszerűen egyedül nem jutok semmire

2023. ápr. 30. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk eredeti játék és dlc-k kellenek.
2023. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk eredeti a játékom

Szóval kell vegyek kiegészítőt vagy máskülönben nem fog működni?

2023. ápr. 30. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád, hogy hol akadtál el, mi nem megy?
2023. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Van egy leírás hogy tudod aktiválni (hova kell berakni, mit kell állítani stb), ezek közül mi nem megy?


[link]

Itt leírja mit szoktak elrontani leggyakrabban (pl mappába van rakva)


Ahogy én láttam korábban más játékoknál, a mod készítésénél az se mindegy, van-e magyar ékezetes betű bármelyik mappa nevében. Ha te pl C:\Játékok\Sims4 mappába telepíted a játékot lehet nem fog működni, mert a mod nem képes rendesen futni az Á és É magyar ékezet miatt, ebbe már többször is belefutottam (nálam pl simán Games mappanevet kapta pont ezért ahova pakolom a játékaimat), érdemes erre is figyelni.

2023. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,ezek így megvannak és így is van letoltve de amint elinditom mintha nem is lenne.

Pedig a jatekba is engedélyeztem amit kell:((

2023. máj. 1. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ki tudnád másolni, hogy pontosan hova tetted be a modot?

Pl. Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 4/Mods

Illetve mi van ebben a mappában? Van benne bármi más a WW fájlokon kívül?


Tudom, írtad hogy követted az utasításokat, de biztos ami biztos. Ha egy okot 100%-ra ki tudunk zárni, akkor onnantól már szűkül a kör és könnyebb megtalálni a galibát. :) És ezt a legegyszerűbb kizárni.

2023. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Helloo

Bocsi hogy későn válaszolok csak mással is teljesen el voltam havazva és a simset sem nyitottam meg😅

Igen,elég sok letoltott ruha,haj stb volt (pontosan 1.238) gondolom ez okozta a hibát és mindent töröltem.Ujra töltöttem és mostmar megy.Az okozhatta a hibát hogy ennyi minden volt mellette?

Mert szeretnék visszatolteni pár dolgot de nyilván nem ennyit

2023. máj. 6. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! #6 vagyok. Szintén bocsi a késő válaszért. :)


Alap helyzetben ennek nem kéne problémát okoznia, hacsak nem volt valami konfliktus két mod között.

Az már inkább lehet probléma, ha valamilyen másik mappába tetted bele, vagy véletlenül az egyik hozzátartozó fájlt betetted egy mappába, törlődött, vagy valamilyen módon felül lett írva. Ez elég könnyen előfordulhat, ha sok fájl van egy kupacban.


Ha még most teszed vissza a dolgokat, nagyon-nagyon ajánlanám neked hogy a hajakat, ruhákat, bútorokat, stb. egy külön mappába tedd bele a Mods-on belül, hogy ne zavarjanak be.

Aztán a script modokat, mint a WW, magába a Mods mappába tedd, ne mélyebbre.


Ez csak azért van, hogy a dolgok ne kavarodjanak és véletlenül se törölj ki vagy helyezz át egy fontos fájlt. Nagyon megkönnyíti az életed.


Ha újratelepítetted a modot és nem működik, akkor nyugodtan írj egy privátot és átrágjuk magunkat a dolgon.

2023. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!