Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem nyílik meg a Minecra...

Miért nem nyílik meg a Minecraft dungeons?

Figyelt kérdés
Pont tegnap vettem meg már máma 3-szor töltöm le de egyszerűen megnyitöm kiírja hogy unable to locate files.Megkerestem az egész gépbe semmi nyoma mintha le se lenne töltve nincs az appdataba.Vannak ilyen nevű fájlok de azok is üresek.Mit csináljak?

2023. máj. 1. 10:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Most néztem megtaláltam a mappát,de úgy se tudom elindítani a mappából se bedob a játékba és kiírja nem lehet meg nyitni és egy hibakódot,ha meg ikonra rányomok futtatás adminisztrátorként úgy se megy már elég ideges vagyok hogy csak úgy kidoptam egy csomó pénzt
2023. máj. 1. 14:37
 2/2 Nonameboi ***** válasza:
Nekem is volt ez, youtubeon van erröl több videó is, hogyan lehet megoldani, csak keress rá, hogy mc dungeons gam crashed, how to fix. vagy vmi ilyesmi. a játékbeállításokban a launcherben lehet a játékot ujraindítani, ami megoldja.
2023. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!