Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most a Minecraft mennyibe...

Most a Minecraft mennyibe kerül? Illetve eredeti Minecrafttal ha szeretnék üzemeltetni egy szervert és szeretnék később rangokat,kiteket pénzért kirakni az mennyire legális? Ha esetleg valaki jártas szerverbérlésben,melyik hosttól érdemes bérelni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Most a Minecraft mennyibe kerül?

- Ezen a linken megveheted 30$-ért, ami a válaszom írásakor 9.985Ft-ba kerül: [link]


Illetve eredeti Minecrafttal ha szeretnék üzemeltetni egy szervert és szeretnék később rangokat, kiteket pénzért kirakni az mennyire legális?

- Én azt olvastam mindenhol, hogy igen is, meg nem is. Egyelőre magyarországban nem láttam még olyan szervert, ami azért zárt volna be, mert megsértette az EULA-t. Viszont a bevétel után mindenképp adózni kell, mert, ha nem, akkor jön a NAV és bekukucskál hozzád.


Ha esetleg valaki jártas szerverbérlésben,melyik hosttól érdemes bérelni?

- Ha megbízható hostingot szeretnél és nem hírdet a szervereden: [link]

- Ha teljesen csupasz rendszert szeretnél, ahol saját webszervert, minecraft szervert vagy akár még Discord botokat is akarsz futtatni, akkor ajánlok VDS-t vagy VPS-t számodra:

[link]

2023. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A minecraft.net-en a síma változat 26-28€ a bővített változat pedig 30€ ba kerül.
ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!