Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudok úgy játszani az Xbox...

Tudok úgy játszani az Xbox -on h más ne lássa h játszok? Tehát valahogy offlinba? Eredményein is lehetnek titkosak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 04:33
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Mi a fsz? Életemben nem játszottam online az xbox360-amon! Te biztosan valamit rosszul csinálsz!
2023. máj. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Serius x játszok és a telefonon látom mindegyik felhasználó fiókunkat és meg azt is h mennyit voltam fent és az eredményeket is, éjjel biztos rosszul írtam 🤣
2023. máj. 8. 06:32
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Azt miért nem akarod hogy lássanak? :D
2023. máj. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
2023. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretném ha tudna valaki h mikor és mennyit játszok. Sértődés van belőle ja nem fogadom el felkérését pl…
2023. máj. 8. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor megsértődik és ennyi.

Ha achievement-et kapsz azt akkor is látni fogja akár online akár offline szerezted, mert a rendszer mutatja hogy elérted. Játékidő is ugyanigy van. Ez az "offline"-kodás csak annyit ér hogy nem látják hogy épp játszol, de semmi más haszna nincs. Ha a játék méri mennyit játszol azt ugyanugy kimutatja másoknak is ha erre lehetőség van az adott játéknál hogy megnézd ezeket az infókat.


Szóval ha nem akarsz valakivel játszani ignoráld vagy töröld barátlistáról azt kész, már is nem lesz vele gondod. Nem kötelezhetnek hogy olyannal játssz akivel nem akarsz.

2023. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, na ő pont ugyan ilyen, csak steam-en, mindig rejtettben van fent, hogy ne írjon rá XY. Kérdeztem ha ennyire zavar miért nem törli, hát ő nem fogja törölni, mert azért jóban vannak, csak az elmúlt fél évben nem volt online-ként fent.

Jó barát, de azért bujkál előle, sokat elmond.

2023. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval h értsd… van h titokban van fent valaki… esetleg nagyi mellett míg bünti van… és az a valaki pl családtag és elárulja 🤪
2023. máj. 8. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Ha irl kapnak rajta azzal nem lehet mit tenni. Mindenesetre a rendszer ki fogja jelezni mindenki számára a "titokban" szerzett játékidőt és teljesítményeket is. Mint ahogy én is #7 is írta: Az offline mód csak arra jó hogy ne lássák hogy fent vagy. Szóval nincs olyan hogy rejtett játékidő és teljesítmények. Szóval ha valaki figyeli mibe mennyi időd van, fel fog neki tünni hogy hiába vagy offline, mégis gyűlik a játékidőd és a teljesítmények...

2023. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Le lehet tiltani az adatvédelmi beállításoknál (Xbox Gomb - Profil - Teljes Profil) hogy miket lássanak mások. [link]

Le lehet tiltani mindent mindenkire és barátokra is, az eredményeidet is. A gép olyankor offline mutat másoknak és ha chatelsz akkor "anonymous" néven jelez a partyban ha valaki csak ránéz kívülről. Persze sokkal egyszerűbb ha nem barátod az illető aki elől bujkálni akarsz. Akkor csak simán blokkolsz mindent külsösök elől, még üzenetet sem küldhet neked senki. Barátokat viszont meghagyhatod és ha nem akarsz barátkozni idegenekkel akkor észre sem veszel semmit.


Egy hátránya van a blokkolgatásnak, hogy nem tudsz külsös oldalakat használni statisztikákra vagy ilyesmi ugyanis azok sem fogják látni a dolgaidat. Csak te és csak ha be vagy jelentkezve a konzolon vagy az Xbox appban.

2023. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!