Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fortnite mire jó?

A Fortnite mire jó?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam róla, pár Youtube-videót láttam, ahogy mennek ide-oda és gyűjtenek dolgokat.


Ha mondjuk Xbox-on elkezdeném én is játszani, mire számíthatok?

Lezs egy karakterem és egy ilyen open world-ben talizok más játékosokkal?



2023. máj. 9. 10:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Nézzél még pár videót és kiderül.
2023. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Az egy játék, szórakozásra van.
2023. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Agyrohasztó játék a mai fiataloknak. Semmire sem jó, hacsak nem arra hogy az EPIC az adataid közt turkáljon.
2023. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
Látom a sok fortnite-os kisgyerek lepontozott. :D Mondjuk azt sem értem ők mit keresnek itt... Ide való regisztrációhoz minimum 16 évesnek kell lenni. Akik pedig Fortnite-oznak nincsenek annyik.
2023. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Nos hát, arra jó, mint a CSGO, vagy arra jó, mint a Minecraft. Nem kell elítélni azt a játékot, azért mert, az csak egy játék. Általában, a közösség nagyobb probléma, mint egy játék. Vegyük példának a CSGO-t. Ott kickelnek, leszólnak, ha egyedül játszol, és kitalálnak mindenféle indokot arra, hogy kickeljenek, mindenféle, ostoba indokot. Valami hasonló van a Fortnite-nál is, emiatt érződik ez a játékból.


Szóval igen, a Fortnite egy jó játék, ahogy minden más is, a lényeg az, hogy te szereted e vagy se. Ami meg a legfontosabb, a véleményedet, senki nem befolyásolhatja.

2023. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De én a CSGO-t és a Minecraft-ot se ismerem...


Nem tudnád elmondani, hogy mire jók ezek is? Vagy a Fortnite?

2023. máj. 9. 20:59
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem, a 2-es válaszoló már elmondta őket, én pedig nem szeretem ellopni a válaszokat.
2023. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ő sem mondta el.


Ha nem tudsz válaszolni felesleges kommentelgetni...

2023. máj. 9. 21:32
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Már elnézést, de mégis milyen választ vársz? A kettes azt mondta, hogy szórakozásra jók. Nem értem, mégis mit kéne mondanom kedves "Ha nem tudsz válaszolni felesleges kommentelni".
2023. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Pl hogy milyen típusú szórakozás? Mit lehet benne csinálni? Vannak pályák? Visszatérő karakterek? Van történetszál? Lehet multiplayer-ben játszani? Kik a főszereplők a játékban? Lehet lövöldözni benne? Milyen típusú pályák vannak? Milyenek a küldetések? Végig lehet játszani? Mik azok a skin-ek?


Írjak még vagy 30 kérdést?

2023. máj. 9. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!