Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a BeamNG...

Miért csinálja ezt a BeamNG DRIVE, a játék fejlesztői, és a Steam??

Figyelt kérdés
2012-től dolgoznak a játékon, még mindig Early Access, Az utolsó 0.27-es verzióig nem volt vele semmi próbléma, frissítettem 0.28-ra, aztán a gépemen a játék elkezdte azt csinálni, hogy amikor telepítettem bele modokat és elindítottam a játékot, azt írta, hogy a modoktól a kezelőfelület nem tud betölteni és ezt írta még 10 percig, utána meguntam és kiléptem. Aztán pár hétre rá jött a 0.28.1-es frissítés, akkor 4 próbálkozás után elindult a játék, dea modok egy része nm működött. Most jött a 0.28.2-es frissítés, frissíteni akartam, előtte kipakoltam a modmappa tartalmát, elindítottam a frissítést, 20 perc múlva kiírta, nem sikerült a frissítés, lemez átírási hiba miatt (vagy valami olyasmi, már elfelejtettem), pedig van 500 GB tárhelyem és 16 GB RAM-om. Letöröltem a játékot, újra akrtam telepíteni, 90%-nál kiírja: telepítés megszakítása. Rákattintok a folytatásra, megint kiírja ugyanazt, nem engedi telepíteni a játékot. Újrapróbálom, ugyanez van. Szerintem van elég tárhelyem, mert 45 GB kell a játéknak, nekem meg 500 GB van. Mi lehet a baj? Másnak is csinálja/csinálta ezt? Hogy javítsam ki ezt? Jeleztem a fejlesztőknek még amikor a modokkal is baj volt, de nem válaszoltak már 6 hete. Mit csináljak ezzel? Valakinek van ötlete?

2023. máj. 11. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést de MIÉRT a fejlesztőket és a Steam-et hibáztatod azért hogy pár mód nem kompatibilis a játékkal? A módok mindig is csak opcionális extra "tartalmak" voltak a játékokhoz. Senki sem kötelez arra hogy módokat használva játssz vele. Ha nem mennek akkor játssz mód nélkül.


Ha valakit szekálni akarsz akkor a módok készítőinél reklamálj. Az Ő FELELŐSSÉGŰK hogy a mindenkori legfrissebb játékverzióhoz igazítság a módokat és nem a játék fejlesztőié...

2023. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Már elnézést de MIÉRT a fejlesztőket és a Steam-et hibáztatod..."


"Most jött a 0.28.2-es frissítés, frissíteni akartam, előtte kipakoltam a modmappa tartalmát, elindítottam a frissítést, 20 perc múlva kiírta, nem sikerült a frissítés, lemez átírási hiba miatt (vagy valami olyasmi, már elfelejtettem), pedig van 500 GB tárhelyem és 16 GB RAM-om. Letöröltem a játékot, újra akrtam telepíteni, 90%-nál kiírja: telepítés megszakítása."


Tehát friss telepítéssel, modok nélkül nem hajlandó feltelepülni a játék, ez azért mégis csak a játék fejlesztőinek meg a steamnek a sara nem?


Csak egy meghajtód van? Nálam pl a C-re tölti le a játékokat, ami 1TB-os SSD, de át szoktam pakolni a nem használt játékokat egy 4TB-os HDD-re, csak hát a letöltés mindig az SSD-re megy és néha nekem is kiírja hogy nincs elég lemezhely.

2023. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült telepíteni. Most is megállt 90%-nál, de egy kis trükközéssel megoldottam.
2023. máj. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!