Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok Minecrafton...

Hogyan tudok Minecrafton rácsatlakozni barátom szerverére?

Figyelt kérdés

A szerver az ő gépén fut, nem bérelt szerver.

Már vagy 5 launchert kipróbáltam de egyikkel sem sikerült felcsatlakoznom rá. A többiek akiknek sikerült felcsatlakozni az eredeti Minecraft launchert használják. Sajna nekem nincs meg eredetiben, de ha nekik ment az csak azt jelenti hogy nálam nem stimmel valami.


Légyszi tudnátok segíteni nekem?



2023. máj. 19. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Nyilván eredeti játék szerverére nem tudsz lopott verzióval felmenni... -.-"


Vedd meg vagy barátodnak kell szintugy törtet használnia. Nincs 3. opció.

2023. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
A szerver config fájljában (properties) az "online-mode" opciót át kell állítani "false"-ra. Az egyetlen hátránya, hogy nem fogják tudni a skines haverjaid hordani a skineket.
2023. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Annyit még hozzá tennék, hogy mi hamachival tudtuk megoldani a tényleges csatlakozást, miután a szerver már nem figyelte, hogy eredeti játékod van-e vagy sem.
2023. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A hamachi még működik? Az jó!


És melyik launchert tudom használni hogy felcsatlakozzak? Mármint ami nem eredeti, de minden verziót tudja futtatni, és tapasztalataitok szerint megbízható

2023. máj. 19. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy.
2023. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy megveszed microsoft store ban vagy ha MMC-vel játszol akkor Hamachival.
ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!