Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretsz legózni?

Szeretsz legózni?

Figyelt kérdés

márc. 31. 20:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket és a szavazatokat! Azok közül, akik igennel szavaztak, volna kedve valakinek velem barátkozni?

32/f

ápr. 9. 13:07
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek legózni, régen nagyon sokat játszottam. Manapság sajnos nincs időm rá.

29F

ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon drága, eladni a használtpiacon pedig nem megérős.
jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Mit szeretsz a gameplay videókban?

A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt és "gamer" lánynak tartja magát, de igazából 2-3 hetente játszik LOL-ban 1-2 ranked meccset és kifújt. Viszont napi szinten 3-4 óra gameplay-t képes megnézni. Eleinte leültem vele, próbáltam megtalálni az értelmét, de képtelen...

Éjszaka vagy nappal szeretsz játszani?

A sok boomer miatt inkább itt teszem fel a kérdést az emberek kategória helyett. Én éjszaka, sokkal hangulatosabb.

Szeretsz játszani? Szereted a kvízjátékokat?

Kizárólag a saját szórakoztatásunkra történő kvízjátékunkhoz keresünk embereket! Ha kedved van, vagy csak unatkozol, esetleg társaságra vágysz akkor írj egy privit és jelentkezz játékunkra, mindenféle kötelezettség nélkül.

Szeretsz sakkozni?

én imádok :D




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!