Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondjatok légyszi valami jó...

Mondjatok légyszi valami jó játékot ami nem nmagy gépigényű élvezhető és multiban lehet játszani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

én nagyon szerettem és még szeretem is a dark messiah might and magic nevü játékot

single playerbe is nagyon jo de multiba annál is jobb. de viszont multiba nincs crack vagyis meg kell venni.

de boltokba már meg lehet kapni 1500 ft ért

ez nem nagy összeg szerintem

2011. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Quake counter strike half life nem irtad hogy mienre gondolsz lövöldözős Stratégiai( AoE) Szerepjáték (GTA-San Andreas MP)
2011. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minecraft
2011. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nem nagy gépigény nem tudom mit takar, de a minecraft azért gyötri rendesen a gépet. :D

Szerintem heroes, a III. részt tuti viszi a géped, akármilyen ócskavas is esetleg, és élvezhető. Esetleg az V. rész, bár a III. szerintem jobb. :D

2011. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
UnrealTournament
2011. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!