Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban ha letöltök egy...

Sims 3-ban ha letöltök egy házat, hogy kell belerakni a játékba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van Downloads mappa, a tárgyakat stb. bele is tudom rakni, de töltöttem le pár kész házat meg simet, de azokat nem jeleníti meg. Vagyis ha csak simán a városba vagyok, ott nincs olyan, hogy házat rakhatnék le, csak új simet lehet létrehozni meg iylenyek. Vki tud segíteni?
2011. júl. 3. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
a játékod eredeti? és amit leszedsz az is eredeti?
2011. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az egyik se. Gondolom eredeti cuccot csak pénzért lehet leszedni vagy nem tudom
2011. júl. 3. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a formátumot, mert kétféle lehet, és nem ugyanúgy kell betenni a játékba. Szal kicsomagolod valahol, aztán megnézed, mi a fájlkiterjesztés, az alapján millió leírást találhatsz.
2011. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annak is ugyanolyan a formátuma, mint a többinek. Meg ha megnyito az indítópanelt, és ott belemegyek a letöltésekhez, ahol telepíteni lehet, ott benne is van a ház, hogy telepítve van. A kérdés csak az, hogy lehet a házakat lerakni a szomszédságba? Mert nincs olyan opció ott
2011. júl. 3. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!