Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA IV-ben az F2 gombbal...

A GTA IV-ben az F2 gombbal felvett videókat hova menti a számítógépemen a játék? Lehet szerkeszteni ezeket pl. Windows Live Movie Maker-el? Ha nem akkor mivel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Telefonban video editor, de be kell hozzá jelentkezned.
2011. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
bocsi, rosszúl tettem fel a kérdést, úgy értem a video editor mellett pl. lehet-e w. live movie m.-el, vagy vmi mással szerkeszteni, és hol vannak a videófájlok a sz. gépen?
2011. júl. 12. 20:40
 3/20 anonim ***** válasza:
Nemnem. Hát azt úgy veszi fel a Video Editor, hogy az egész játékteret ahol épp vagy. Tehát nem csak azt ami a monitoron van. Hogy hol vannak az ilyen fájlok nem tudom, de az szinte biztos, hogy csak a játékkal tudod megnyitni, esetleg a direkt a GTA 4-hez készült akármivel, de nem hinném, hogy van ilyen. Ha meg csak azt akarod felvenni amit te is látsz, akkor ajánlom a frapsot. Ez direkt játékokhoz van, azokat veszi fel. Itt van hozzá egy link: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2011. júl. 13. 13:16
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a C(vagy akármilyen nevű merevlemez):\Documents and Settings\Felhasználónév\Dokumentumok\Rockstar Games\GTA IV\Videos mappa valamelyik két almappájába. Nekem logikusnak tűnik, hogy a Videos nevű mappába teszi :D
2011. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Máskor olvasd el a többi választ, mielőtt hülyeséget írsz! (Aztán írhatsz hülyeséget :))

2011. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Sőt, játszottam is a GTA IV-el. És van millió-egy Youtube videó, amit a IV saját felvevőjével vettek fel, tehát valahova biztos lementi.

Úgyhogy üzenem neked, amit te üzentél nekem, mellékelve, hogy ne legyél teljesen inkompetens a témában :D

2011. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem olvastad el, vagy ha igen akkor elég rossz a felfogó képességed.
2011. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mint írtam elolvastam, sőt úgy gondolom fel is fogtam. Egyszerűen csak nem fogadom el feltétlenül igaznak (az egyszer már említett okokból). Az, hogy nem értem, meg az, hogy nem értek egyet, nem ugyanaz.

Továbbra is fenntartom, hogy valahol biztos tárolja ezeket a videókat, máskülönben sehogy (se a IV-el, se máshogy) nem tudnád megnyitni. Azt, hogy hova menti, nem tudom, a fent írt útvonal eddigi informatikai tapasztalataim, és józan paraszti logika kombinációja alapján született.

De azért érdekes, hogy te beszélsz rossz felfogóképességről, amikor te nem érted, hogy mit írok (lehet túl körmönfontan fogalmaztam?) :D

2011. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy már le van zárva a téma? Már rég megkapta a választ a kérdező. Hogyha elolvastad volna és megértetted volna a válaszokat akkor nem írnál hülyeséget, hanem beletörődnél, hogy már nem kell leírni neki, hogy szerinted hova mentheti a videókat. Mivel nem lehet megnézni azokat a felvételeket normális videólejátszó, videó szerkesztő programokkal amiket felvesz a játék, ezért ha még mindig érdekli a kérdezőt ez a téma akkor utána néz, hogy van-e olyan program amivel azt tudná szerkeszteni és ha megtalálta akkor biztosan leírják a programnál, hogy hol vannak azok a fájlok, de mivel azt én még nem láttam, hogy megkérdezte volna valaha is a GTA 4, hogy hova mentse a fájlokat ezért gondolom a program automatikusan megkeresné azokat.
2011. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!