Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban, ha azt szeretném,...

Sims 3-ban, ha azt szeretném, hogy a felnőtt gyerek elköltözzön a családtól, hogy tudom megcsinálni, hogy mind a két háztartás megmaradjon? Lehetséges?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elköltözteted a sims 3-ban egy simet. Akkor megmarad a két háztartás. Viszont a költözésnél el kell döntened, hogy melyik háztartással akarod folytatni a játékot. A kapcsolatok megmaradnak és a két háztartás is. Csak ha elköltözteted az egyiket, akkor ki kell választanod az egyik háztartást amelyikkel folytatni szeretnéd a játékot.
2011. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van csak egy aktív háztartásod lehet
2011. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és mi a különbség a "kirúgás" meg a sima elköltözés között? vagy simán nem is lehet, csak akkor ha "kirúgom"?


Köszi az eddigi válaszokat! (nem mertem elköltöztetni őket, mert azt hittem, hogy akkor a "nem aktív" háztartás megszűnik teljesen :)

2011. aug. 2. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A kirúgás azt jelenti, hogy nem kell venned neki házat, ő keres magának, és így neked ez nem kerül pénzbe, a költözésnél meg te választod ki a neki megfelelő házat, ez viszont már pénzbe kerül.
2011. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!