Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most Windows XP-m van és le...

Most Windows XP-m van és le akarom cserélni 7-re, de rajta van a gépemen a Bad Company 2, amit még ne vittem végig. Bővebben lent, válaszolnál?

Figyelt kérdés

1. kérdés (ezt sejtem, de inkább megkérdezem) : Felhasználható többször a szériaszám?

2. kérdés: Nem akarom újrakezdeni a játékot, vagyis meg akarom tartani a játék mentéseket, hogy ott folytathassam, ahol abbahagytam. Ez lehetséges? Működni fog utána? Pontosan hova vannak elmentve a mentések?


2011. aug. 8. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem játszd végig a single-t, és utána telepítsd újra a windowst. a CD kulcsod el fogja fogadni, csak annyi a dolgod telepítés után hogy elindítod a játékot, bejelentkezel, és már mehet is multi:)remélem segíthettem.
2011. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz! Bár én inkább majd később szeretném folytatni:(
2011. aug. 8. 21:14
 3/3 A kérdező kommentje:
De úgy nem indulna el, ha előtte lementeném máshová a mentéseket utána visszaraknám? Szerintem elindulna, mert a neten is vannak ilyen mentések. Amúgy meg hol vannak a mentések? Mert én sehol nem találtam:(
2011. aug. 9. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!