Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan lehetne letölteni a...

Honnan lehetne letölteni a tricky truck nevű játékot, teljes (premium) változatban?

Figyelt kérdés

Egy kamionos, ügyességi játék, amelynek az 1.51-es változatának letöltése ingyenes, de a premium változata, amely több járművet és több pályát tartalmaz, azt sajnos sehol sem találom.. Tudna valaki segíteni honnan lehetne letölteni torrenten esetleg?


A játékról bővebben:

[link]


A játék egy másik része a 2.03-as verzió, amely megintcsak amolyan próbaverzióként üzemel, az innen le is tölthető. A kérdésem konkrétan a "tricky truck 2.03 premium" változatának letöltésére irányul. Nagyon klassz játéknak tartom, ajánlom mindenkinek.:)


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 26. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ehhez hasonló játék(ok) is érdekelne, ha tud valaki hasonlót.
2011. aug. 28. 11:12
 2/4 anonim válasza:
sajnos én is serialt keresek hozzá de fel a fejjel nem fogsz találni azt meg kell venni nem egyszer kerestem rá
2012. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is jópár órát töltöttem serial kereséssel, valamiért totál le van védve a játék. De más játékok seperc alatt letölthetők mindenhonnan :)
2012. szept. 27. 15:02
 4/4 anonim válasza:
ja ez a szar hogy meg kell venni és csak úgy lehet teljes verzióban játszani vele!:((((((((((((
2012. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!